Профил на менаџерот: Zsolt Fazekas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zsolt Fazekas
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 8, 2011
Последна интеракција: Окт 25 2018, 21:38:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (623)
Освоени поени:0 (573)
Победи:0 (19)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: - (0.92)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(74/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zsolt Fazekas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 1
Број на најавувања:2417
Време поминато на ГПРО:476.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
67-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
66 R-158 15 0 0 0 0 2 9 0.22 R1 7846 Pipirelli $19.795.056 Задржи група
65 R-121 10 0 0 1 0 16 14 1.14 R2 6513 Pipirelli $-8.834.141 Задржи група
64 R-121 19 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 5846 Pipirelli $-17.380.913 Задржи група
63 R-121 18 0 0 0 0 0 13 0 R2 7083 Pipirelli $8.822.588 Задржи група
62 R-121 11 0 0 0 0 5 14 0.36 R2 6317 Pipirelli $-11.365.731 Задржи група
61 R-121 15 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 5782 Pipirelli $5.590.378 Задржи група
60 R-121 17 0 0 0 0 0 17 0 R1 4394 Pipirelli $-12.814.660 Задржи група
59 R-121 16 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 5333 Pipirelli $-31.518.872 Задржи група
58 R-121 13 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 3830 Pipirelli $-8.356.842 Задржи група
57 R-121 10 0 1 0 0 16 17 0.94 QF 4165 Pipirelli $-7.081.351 Задржи група
56 R-121 15 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 5378 Pipirelli $5.882.893 Задржи група
55 R-121 13 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 5933 Pipirelli $9.874.114 Задржи група
54 R-121 11 0 0 0 0 18 12 1.5 - 8093 Pipirelli $-14.340.830 Задржи група
51-53 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-122 14 0 0 0 0 1 1 1 R1 - Pipirelli $20.915.000 Задржи група
49 R-241 17 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $-1.190.639 Задржи група
48 A-41 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-10.507.735 Испаднат
47 R-100 5 3 4 1 3 54 17 3.18 SF ? Pipirelli $3.247.860 Промовиран
46 R-100 13 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 ? Pipirelli $-6.967.338 Задржи група
45 R-100 7 2 4 0 3 48 17 2.82 R1 ? Pipirelli $-2.798.989 Задржи група
44 R-100 8 2 4 0 2 40 17 2.35 R1 ? Pipirelli $-1.991.962 Задржи група
43 A-68 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.389.817 Испаднат
42 R-396 2 5 8 2 3 76 17 4.47 R2 ? Pipirelli $11.179.171 Промовиран
41 A-78 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-8.379.847 Испаднат
40 R-223 6 3 6 1 3 53 17 3.12 QF ? Pipirelli $701.367 Промовиран*
39 R-223 8 1 2 0 5 24 17 1.41 QF ? Pipirelli $-478.971 Задржи група
38 R-223 10 0 1 0 3 17 17 1 QF ? Pipirelli $-16.341.619 Задржи група
37 R-223 9 0 2 0 4 21 16 1.31 R2 - Pipirelli $4.442.969 Задржи група
36 R-223 14 0 0 0 0 6 16 0.38 QF - Pipirelli $7.906.608 Задржи група
35 R-223 9 2 3 0 2 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $-5.374.686 Задржи група
34 R-223 13 0 1 0 2 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $-6.734.516 Задржи група
33 R-223 5 1 5 0 1 48 17 2.82 SF ? Pipirelli $5.622.469 Задржи група
32 R-223 18 0 0 0 3 0 15 0 R1 - Pipirelli $-12.713.914 Задржи група
31 R-223 29 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Pipirelli $-2.598.590 Задржи група
30 R-223 13 0 0 1 1 13 17 0.76 QF ? Pipirelli $-15.349.782 Задржи група
29 R-223 12 0 1 0 0 11 17 0.65 R2 ? Pipirelli $-13.317.165 Задржи група
28 R-223 16 0 1 2 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $-27.790.141 Задржи група
27 R-223 31 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-10.412.955 Задржи група
26 R-223 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-2.089.280 Задржи група
25 R-223 20 0 0 1 0 3 16 0.19 R1 - Pipirelli $367.529 Задржи група
24 R-223 17 0 0 1 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $-5.834.282 Задржи група