Профил на менаџерот: Florin Radu

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Florin Radu
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 9, 2011
Последна интеракција: Сеп 27 2013, 20:30:03
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (194)
Освоени поени:0 (261)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (19)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.35)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(26/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Florin Radu Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 1
Број на најавувања:1795
Време поминато на ГПРО:363.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
35-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 A-6 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $18.382.042 Испаднат
33 R-334 6 3 4 0 1 59 17 3.47 QF ? Pipirelli $15.759.216 Промовиран*
32 R-334 10 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $9.396.004 Задржи група
31 R-334 5 1 5 0 1 52 16 3.25 SF - Pipirelli $15.495.313 Задржи група
30 A-54 30 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $19.245.594 Испаднат
29 R-43 1 4 9 1 0 91 17 5.35 SF ? Pipirelli $11.412.364 Промовиран
28 R-43 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $13.437.071 Задржи група
27 R-43 17 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $-287.156 Задржи група
26 R-43 10 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $-6.668.879 Задржи група
25 R-43 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $-3.353.711 Задржи група
24 R-43 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $-1.314.731 Задржи група