Профил на менаџерот: Adrian Brzeminski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Adrian Brzeminski
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Авг 11, 2006
Последна интеракција: Ное 8 2011, 15:41:04
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (450)
Освоени поени:0 (839)
Победи:0 (24)
Подиуми:0 (68)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: - (1.86)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(29/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adrian Brzeminski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 1
Број на најавувања:3056
Време поминато на ГПРО:591 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Adrian Brzeminski (Последна обнова: Окт 29 2006, 18:33:47)
Jade, jade, jade ................... i dojechac nie moge.