Профил на менаџерот: Krisztián Varga

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Krisztián Varga
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 11, 2011
Последна интеракција: Мај 25 2016, 22:10:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (434)
Освоени поени:0 (671)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (51)
Пол-позиции:0 (55)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (1.55)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

24% отклучени

(87/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krisztián Varga Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 1
Број на најавувања:2504
Време поминато на ГПРО:152.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Да види некого

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 R-91 22 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $11.135.272 Задржи група
51 A-15 30 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $-12.344.992 Испаднат
50 A-15 23 0 0 0 0 3 16 0.19 QF - Pipirelli $12.481.389 Задржи група
49 A-15 12 0 0 0 0 12 16 0.75 R1 - Pipirelli $12.384.691 Задржи група
48 R-316 3 1 5 2 0 77 17 4.53 SF ? Pipirelli $10.234.833 Промовиран
47 A-106 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-2.239.132 Испаднат
46 A-106 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $4.939.184 Задржи група
45 A-106 26 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $4.333.533 Задржи група
44 R-195 1 10 13 7 2 136 17 8 W 1675 Pipirelli $20.018.220 Промовиран
43 A-125 33 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $1.597.731 Испаднат
42 A-125 17 0 0 0 0 13 16 0.81 - - Pipirelli $3.173.381 Задржи група
41 A-125 8 0 3 0 1 33 15 2.2 R1 - Pipirelli $4.554.713 Задржи група
40 R-108 3 1 9 7 0 93 17 5.47 W 2121 Pipirelli $11.646.486 Промовиран
39 R-108 11 0 0 0 0 13 15 0.87 R1 - Pipirelli $2.777.376 Задржи група
38 A-71 37 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-18.329.422 Испаднат
37 R-81 1 5 11 10 0 106 15 7.07 SF - Pipirelli $19.284.942 Промовиран
36 R-81 4 2 7 8 0 83 16 5.19 QF - Pipirelli $-23.522.224 Задржи група
35 R-81 9 1 1 0 0 24 15 1.6 R1 - Pipirelli $-16.001.421 Задржи група
34 R-81 13 0 0 0 0 14 15 0.93 R1 - Pipirelli $-3.962.455 Задржи група
33 R-81 12 0 0 0 0 13 15 0.87 R2 - Pipirelli $-16.326.091 Задржи група
32 R-81 11 0 0 2 0 12 16 0.75 R2 - Pipirelli $2.901.616 Задржи група
31 R-81 22 0 0 5 0 1 14 0.07 R1 - Pipirelli $-8.224.234 Задржи група
30 R-81 15 0 0 7 0 6 14 0.43 R1 - Pipirelli $-3.168.795 Задржи група
29 R-81 14 0 1 6 0 17 15 1.13 R2 - Pipirelli $-24.499.917 Задржи група
28 R-81 23 0 0 1 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $2.994.779 Задржи група
27 R-81 22 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $-11.641.233 Задржи група
26 R-81 24 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-2.403.817 Задржи група
25 R-81 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 2037 Pipirelli $-8.610.013 Задржи група
24 R-81 15 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $-3.695.598 Задржи група