Профил на менаџерот: Nikola Milojevic

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Nikola Milojevic
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 20, 2011
Последна интеракција: Апр 4 2015, 15:02:18
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (40)
Освоени поени:0 (34)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (1)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.85)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(11/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nikola Milojevic Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 34, Трка 6
Број на најавувања:405
Време поминато на ГПРО:76.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
47-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 R-2 15 0 1 1 0 12 8 1.5 R2 - Pipirelli $9.676.374 Задржи група
45 R-2 20 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $20.239.067 Задржи група
36-44 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 R-106 14 0 0 1 0 15 15 1 R2 - Pipirelli $-20.216.409 Задржи група
34 R-106 15 0 0 0 0 7 12 0.58 - - Pipirelli $-20.406.691 Задржи група
28 R-8 24 0 0 2 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $-47.362.574 Задржи група
27 R-8 26 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $-10.558.758 Задржи група
25 R-201 32 0 0 1 0 0 6 0 - - Pipirelli $-113.551.267 Задржи група
24 R-3 29 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $-38.851.925 Задржи група