Профил на менаџерот: Denis Grahov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Denis Grahov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 18, 2008
Последна интеракција: Окт 21 2014, 20:46:01
Постови на форумот:320  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (545)
Освоени поени:0 (1099)
Победи:0 (46)
Подиуми:0 (103)
Пол-позиции:0 (52)
Најбрзи круга:0 (28)
Просечно поени/трка: - (2.02)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 16, 2008)
Достигнувања:

38% отклучени

(137/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Denis Grahov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 8, Трка 9
Број на најавувања:3842
Време поминато на ГПРО:2546.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
43-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 M-2 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-14.165.301 Пензиониран
41 Elite 17 0 1 1 0 8 12 0.67 R1 - Hancock $-43.549.816 Испаднат
40 M-1 1 6 8 7 4 85 17 5 QF 44 Hancock $58.015.371 Промовиран
39 P-1 1 8 12 7 5 116 17 6.82 SF ? Avonn $86.251.342 Промовиран
38 P-1 8 0 1 0 1 25 15 1.67 - - Yokomama $29.424.469 Задржи група
37 M-1 36 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $52.447.430 Испаднат
36 M-1 25 0 0 0 0 4 9 0.44 R1 - Dunnolop $19.212.722 Задржи група
35 M-1 19 0 1 0 0 8 16 0.5 - - Yokomama $29.618.617 Задржи група
34 M-1 19 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 ? Yokomama $29.120.991 Задржи група
33 P-2 1 5 10 9 2 95 17 5.59 F 72 Yokomama $70.490.119 Промовиран
32 P-2 8 3 3 7 2 40 17 2.35 SF 159 Yokomama $49.412.056 Задржи група
31 M-1 39 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $56.052.286 Испаднат
30 Elite 11 0 1 0 1 15 16 0.94 R2 - Bridgerock $-56.106.281 Испаднат
29 Elite 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $8.263.067 Задржи група
28 Elite 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 16 Michelini $10.271.887 Задржи група
27 Elite 16 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Michelini $16.717.683 Задржи група
26 Elite 12 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Michelini $23.962.117 Задржи група
25 M-3 1 5 11 3 3 104 17 6.12 W 21 Dunnolop $105.288.599 Промовиран
24 M-3 5 0 2 1 0 32 17 1.88 SF 31 Dunnolop $123.617.854 Задржи група
23 M-3 6 0 3 0 0 34 17 2 QF ? Dunnolop $48.841.676 Задржи група
22 M-3 9 0 2 0 1 24 17 1.41 R1 ? Dunnolop $18.320.163 Задржи група
21 Elite 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 22 Bridgerock $17.921.604 Испаднат
20 Elite 15 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? Badyear $12.228.053 Задржи група
19 Elite 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 12 Michelini $25.039.980 Задржи група
18 M-3 3 3 7 2 2 90 17 5.29 QF ? Dunnolop $37.584.771 Промовиран
17 M-3 7 2 3 1 0 33 17 1.94 R1 44 Yokomama $19.832.600 Задржи група
16 P-5 1 6 13 5 2 109 17 6.41 W 37 blank $32.751.801 Промовиран
15 P-5 8 0 2 0 0 24 17 1.41 - 116 blank $19.275.051 Задржи група
14 P-5 22 0 0 0 0 1 17 0.06 - 241 blank $4.496.182 Задржи група
13 M-2 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $9.166.936 Испаднат
12 P-11 3 4 9 6 0 90 17 5.29 - 68 blank $30.309.632 Промовиран
11 P-11 7 0 3 0 0 35 17 2.06 - 102 blank $47.545.238 Задржи група
10 A-18 20 0 1 0 0 6 17 0.35 - ? blank $42.155.109 Промовиран*
9 R-39 3 2 7 3 4 66 17 3.88 - ? blank $46.520.630 Промовиран
8 R-39 10 2 2 0 1 27 7 3.86 - - blank $-17.387.826 Задржи група