Профил на менаџерот: Peter Leysek

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Peter Leysek
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 22, 2011
Последна интеракција: Јул 12 2015, 07:17:25
Постови на форумот:20  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (403)
Освоени поени:0 (945)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (81)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (37)
Просечно поени/трка: - (2.34)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

22% отклучени

(77/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Peter Leysek Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 3
Број на најавувања:4763
Време поминато на ГПРО:437.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-59 31 0 0 0 0 0 5 0 R2 - Pipirelli $26.781.761 Пензиониран
47 P-7 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $40.331.934 Испаднат
46 A-71 1 6 10 0 12 88 17 5.18 QF ? Pipirelli $80.416.469 Промовиран
45 A-71 4 1 5 0 1 49 17 2.88 R1 ? Pipirelli $64.156.109 Задржи група
44 P-12 33 0 0 0 0 0 17 0 - ? Avonn $30.322.828 Испаднат
43 A-102 1 5 9 0 8 102 17 6 W ? Pipirelli $729.337 Промовиран
42 P-6 33 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Contimental $-35.174.231 Испаднат
41 A-105 1 2 9 0 9 87 16 5.44 W - Pipirelli $47.189.166 Промовиран
40 A-105 18 0 1 0 2 10 17 0.59 - ? Pipirelli $31.207.140 Задржи група
39 R-87 4 1 3 0 2 65 17 3.82 R2 ? Pipirelli $21.700.782 Промовиран
38 A-51 30 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $14.421.637 Испаднат
37 R-395 2 1 7 0 0 78 17 4.59 QF ? Pipirelli $10.715.977 Промовиран
36 A-14 34 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-35.025.324 Испаднат
35 R-145 2 3 9 0 0 108 17 6.35 QF 1448 Pipirelli $15.794.153 Промовиран
34 R-145 7 1 4 0 0 44 17 2.59 QF ? Pipirelli $-29.387.500 Задржи група
33 A-14 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $-5.868.257 Испаднат
32 P-13 34 0 0 0 0 0 15 0 - - Dunnolop $6.163.761 Испаднат
31 A-54 4 1 5 2 1 62 17 3.65 F ? Pipirelli $9.293.404 Промовиран
30 A-54 9 1 1 0 0 28 17 1.65 R1 501 Pipirelli $12.557.485 Задржи група
29 A-54 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 924 Pipirelli $45.882.611 Задржи група
28 R-139 1 5 11 0 1 105 16 6.56 SF - Pipirelli $24.721.787 Промовиран
27 R-139 9 0 2 0 0 25 14 1.79 R2 - Pipirelli $-9.689.769 Задржи група
26 R-139 8 0 1 0 0 31 17 1.82 R2 1758 Pipirelli $-29.878.890 Задржи група
25 R-139 9 0 3 0 0 33 17 1.94 F 1768 Pipirelli $801.031 Задржи група
24 R-139 10 0 1 0 0 23 15 1.53 - - Pipirelli $5.656.819 Задржи група