Профил на менаџерот: Vsevolod Demydov2

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vsevolod Demydov
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 19, 2008
Последна интеракција: Вчера во 21:46:49
Постови на форумот:510  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 2
Број на трки:13 (1375)
Освоени поени:22 (2981)
Победи:0 (81)
Подиуми:2 (234)
Пол-позиции:0 (104)
Најбрзи круга:1 (85)
Просечно поени/трка: 1.69 (2.17)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 29, 2008)
Достигнувања:

61% отклучени

(226/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vsevolod Demydov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 8, Трка 9
Број на најавувања:35807
Време поминато на ГПРО:13932.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 4
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Heikki Vilander (179)
Технички Директор: Tom Burrows (104)
Екипа во целост:43
Гуми: Badyear
Име на тим: Black Supernova
Екипен пласман:30
Поени на тимот:382.5332

Спонзори

Stiffany (P22) - 23 трки
Seikoo (P22) - 22 трки
11Up (P22) - 10 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 P-22 3 1 6 1 2 72 17 4.24 QF 138 Yokomama $85.277.930 Промовиран
87 P-22 4 1 1 0 1 48 17 2.82 QF 183 Yokomama $89.412.730 Задржи група
86 M-3 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 80 Badyear $100.623.326 Испаднат
85 P-17 1 4 9 7 7 92 17 5.41 QF 133 Dunnolop $133.252.912 Промовиран
84 P-17 9 0 1 0 1 22 17 1.29 QF 198 Yokomama $106.144.269 Задржи група
83 P-17 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 273 Yokomama $103.190.943 Задржи група
82 A-76 2 4 10 3 4 101 17 5.94 W 765 Pipirelli $139.421.771 Промовиран
81 A-76 6 1 2 0 0 39 17 2.29 QF 916 Pipirelli $101.036.611 Задржи група
80 R-83 1 13 17 12 12 162 17 9.53 W 1958 Pipirelli $46.064.085 Промовиран
79 M-2 31 0 0 0 0 2 12 0.17 R2 6075 Contimental $-15.738.570 Спец пот
78 M-2 15 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 54 Dunnolop $10.017.830 Задржи група
77 M-2 23 0 1 0 1 12 17 0.71 W 69 Dunnolop $14.647.686 Задржи група
76 M-2 6 0 2 0 2 26 17 1.53 R1 50 Contimental $19.460.207 Задржи група
75 M-2 7 1 2 0 1 24 17 1.41 R1 97 Contimental $22.460.836 Задржи група
74 M-2 9 0 2 0 0 21 17 1.24 R2 78 Yokomama $12.474.968 Задржи група
73 M-2 5 2 3 0 3 35 17 2.06 R1 105 Contimental $21.815.429 Задржи група
72 M-2 7 1 1 0 0 23 17 1.35 - 50 Badyear $18.972.658 Задржи група
71 M-2 23 0 0 0 0 9 17 0.53 - 179 Contimental $11.096.499 Задржи група
70 M-2 13 0 0 0 2 19 17 1.12 R1 64 Yokomama $32.570.617 Задржи група
69 M-2 17 0 1 0 0 12 17 0.71 - 106 Yokomama $6.138.786 Задржи група
68 M-2 10 1 1 0 1 21 17 1.24 QF 107 Yokomama $14.897.317 Задржи група
67 M-2 25 0 0 0 0 1 17 0.06 - 2643 Yokomama $13.812.858 Задржи група
66 M-2 15 1 2 0 0 18 17 1.06 R1 113 Yokomama $11.953.444 Задржи група
65 M-2 10 0 3 0 0 25 17 1.47 R1 98 Contimental $11.098.130 Задржи група
64 Elite 28 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 32 Contimental $22.702.380 Испаднат
63 Elite 11 0 0 1 1 12 16 0.75 QF 181 Hancock $20.682.012 Задржи група
62 M-1 2 1 6 1 2 57 17 3.35 SF 26 Dunnolop $33.630.414 Промовиран
61 M-1 16 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 41 Dunnolop $12.017.276 Задржи група
60 M-1 9 1 1 0 1 22 17 1.29 R2 34 Yokomama $40.529.184 Задржи група
59 M-1 13 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 29 Dunnolop $10.786.889 Задржи група
58 Elite 28 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 450 Michelini $15.385.232 Испаднат
57 Elite 26 0 0 0 0 3 17 0.18 QF 12 Dunnolop $23.280.063 Задржи група
56 Elite 12 1 1 0 2 18 17 1.06 QF 6 Dunnolop $13.259.122 Задржи група
55 Elite 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 17 Contimental $14.778.699 Задржи група
54 Elite 18 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 11 Dunnolop $5.950.056 Задржи група
53 Elite 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 8 Dunnolop $17.478.854 Задржи група
52 Elite 6 1 2 0 2 45 17 2.65 R1 ? Bridgerock $14.155.073 Задржи група
51 Elite 7 1 1 3 0 29 17 1.71 R2 4 Michelini $27.490.931 Задржи група
50 Elite 8 0 2 4 1 27 17 1.59 R1 8 Michelini $19.398.891 Задржи група
49 Elite 4 3 6 3 2 73 17 4.29 SF 4 Bridgerock $30.291.964 Задржи група
48 Elite 2 3 9 1 1 99 17 5.82 F 2 Bridgerock $63.491.909 Задржи група
47 Elite 2 7 12 3 7 119 17 7 W 1 Bridgerock $51.525.205 Задржи група
46 Elite 6 0 0 0 0 38 17 2.24 QF 4 Dunnolop $48.915.775 Задржи група
45 Elite 16 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 6 Dunnolop $35.484.586 Задржи група
44 Elite 12 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 7 Dunnolop $38.631.448 Задржи група
43 Elite 8 0 2 0 1 38 17 2.24 R1 ? Hancock $19.578.915 Задржи група
42 Elite 2 5 9 3 5 86 17 5.06 QF ? Hancock $45.583.695 Задржи група
41 Elite 5 1 5 4 3 58 17 3.41 QF 7 Hancock $42.207.944 Задржи група
40 Elite 1 1 8 0 1 91 17 5.35 R1 1 Bridgerock $42.638.180 ГПРО Шампион
39 Elite 4 1 8 6 4 79 17 4.65 F 3 Michelini $55.121.075 Задржи група
38 Elite 1 5 12 6 2 110 17 6.47 F 2 Michelini $47.576.209 ГПРО Шампион
37 Elite 7 0 3 1 1 38 17 2.24 SF ? Badyear $53.140.317 Задржи група
36 Elite 2 6 12 5 2 113 17 6.65 W 3 Michelini $26.111.958 Задржи група
35 Elite 3 1 6 1 1 72 16 4.5 SF - Badyear $110.753.935 Задржи група
34 Elite 2 1 8 3 2 97 17 5.71 F 3 Badyear $80.895.217 Задржи група
33 Elite 5 2 9 3 0 71 17 4.18 SF 7 Badyear $42.348.750 Задржи група
32 Elite 5 1 3 1 0 41 17 2.41 R1 4 Badyear $84.195.400 Задржи група
31 Elite 10 1 2 1 1 30 17 1.76 QF 6 Badyear $48.338.312 Задржи група
30 Elite 2 2 7 0 3 78 17 4.59 QF 2 Bridgerock $35.470.563 Задржи група
29 Elite 7 0 1 0 1 49 17 2.88 R2 ? Bridgerock $47.964.050 Задржи група
28 Elite 13 0 0 0 0 10 17 0.59 QF 10 Badyear $36.205.186 Задржи група
27 Elite 11 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 10 Michelini $22.953.784 Задржи група
26 Elite 19 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Badyear $29.664.560 Задржи група
25 Elite 14 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 11 Bridgerock $43.577.976 Задржи група
24 Elite 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 12 Bridgerock $14.551.659 Задржи група
23 Elite 23 0 0 0 0 0 17 0 R2 8 Michelini $27.428.558 Задржи група
22 Elite 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 45 Bridgerock $31.750.509 Задржи група
21 M-1 4 1 4 10 1 65 17 3.82 QF 29 Bridgerock $28.150.533 Промовиран
20 M-1 7 1 1 0 0 25 17 1.47 QF ? Badyear $29.892.107 Задржи група
19 M-1 11 0 1 0 0 23 17 1.35 R1 33 Yokomama $27.712.833 Задржи група
18 M-1 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Dunnolop $18.115.426 Задржи група
17 M-1 13 1 1 4 0 16 17 0.94 QF 56 Yokomama $87.108.408 Задржи група
16 P-12 4 1 5 1 0 64 17 3.76 R2 72 blank $53.367.285 Промовиран
15 P-12 5 0 3 6 0 45 17 2.65 - 113 blank $62.775.339 Задржи група
14 P-12 6 0 2 9 0 43 17 2.53 - ? blank $73.173.086 Задржи група
13 P-12 12 0 0 0 0 9 17 0.53 - ? blank $105.112.881 Задржи група
12 A-41 4 1 9 1 0 85 17 5 - 257 blank $45.356.492 Промовиран
11 R-53 5 1 1 0 0 38 17 2.24 - ? blank $45.970.916 Промовиран
10 A-18 29 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.786.045 Испаднат
9 R-36 9 0 3 0 0 27 17 1.59 - 199 blank $13.005.640 Промовиран*
8 R-36 18 0 0 0 0 5 9 0.56 - - blank $-1.934.653 Задржи група