Профил на менаџерот: Tom Hughes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Tom Hughes
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 25, 2011
Последна интеракција: Мар 1 2019, 21:34:21
Постови на форумот:298  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (572)
Освоени поени:0 (1257)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.2)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 16, 2012)
Достигнувања:

21% отклучени

(74/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Tom Hughes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 31, Трка 5
Број на најавувања:15289
Време поминато на ГПРО:4325.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Tom Hughes (Последна обнова: Окт 31 2016, 21:05:41)
Well it's been fairly up and down but also pretty consistent. Just rolling along picking up on what works and what doesn't, there's more to the game than equations.