Профил на менаџерот: Péter Lőrincz

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Péter Lőrincz
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 1, 2011
Последна интеракција: Окт 27 2017, 13:42:54
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (571)
Освоени поени:0 (696)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (29)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (28)
Просечно поени/трка: - (1.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(54/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Péter Lőrincz Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 6
Број на најавувања:1820
Време поминато на ГПРО:168.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
62-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
61 R-126 24 0 0 0 0 0 0 - R1 12156 Pipirelli $-24.283.631 Задржи група
60 R-126 20 0 0 0 0 2 1 2 R1 11203 Pipirelli $-27.377.543 Задржи група
59 R-126 19 0 0 0 0 1 8 0.12 R2 9249 Pipirelli $-22.220.867 Задржи група
58 R-126 12 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 6868 Pipirelli $-17.350 Задржи група
57 R-228 8 0 0 0 0 23 16 1.44 SF 6403 Pipirelli $12.546.228 Задржи група
56 R-228 6 1 5 1 1 59 16 3.69 QF 7890 Pipirelli $5.243.489 Задржи група
55 R-228 5 1 3 1 2 49 16 3.06 SF 7195 Pipirelli $-1.030.318 Задржи група
54 R-228 7 0 2 0 3 40 16 2.5 R2 8454 Pipirelli $-14.250.461 Задржи група
53 R-228 10 0 1 0 2 29 17 1.71 R2 6873 Pipirelli $-6.750.683 Задржи група
52 R-228 11 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $1.716.341 Задржи група
51 R-228 12 0 0 0 0 16 16 1 QF - Pipirelli $-9.837.132 Задржи група
50 R-228 10 0 2 0 0 17 12 1.42 QF - Pipirelli $-24.475.568 Задржи група
49 R-228 8 1 3 0 1 39 16 2.44 QF - Pipirelli $1.278.084 Задржи група
48 R-228 10 0 1 0 2 33 15 2.2 R2 - Pipirelli $-7.684.943 Задржи група
47 R-228 6 2 4 0 6 66 17 3.88 SF ? Pipirelli $-6.005.067 Задржи група
46 R-228 10 0 0 0 2 12 11 1.09 QF - Pipirelli $8.374.698 Задржи група
45 R-228 9 0 0 0 2 19 17 1.12 R2 ? Pipirelli $-5.121.118 Задржи група
44 R-228 12 0 0 0 3 14 14 1 R1 - Pipirelli $-8.843.598 Задржи група
43 R-228 11 0 2 0 4 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $3.540.171 Задржи група
42 R-228 13 0 0 0 0 14 17 0.82 R2 2509 Pipirelli $10.652.940 Задржи група
41 R-228 19 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Pipirelli $-8.024.516 Задржи група
40 R-228 8 0 2 1 0 46 17 2.71 QF 2773 Pipirelli $1.939.332 Задржи група
39 R-228 11 0 0 0 0 11 16 0.69 R2 - Pipirelli $6.615.700 Задржи група
38 R-228 22 0 0 0 0 0 15 0 QF - Pipirelli $357.045 Задржи група
37 R-228 14 0 1 3 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $3.961.382 Задржи група
36 R-228 6 0 2 2 0 46 17 2.71 SF 2420 Pipirelli $12.035.571 Задржи група
35 R-228 10 0 0 0 0 19 17 1.12 R1 2634 Pipirelli $9.356.872 Задржи група
34 R-228 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2629 Pipirelli $4.562.982 Задржи група
33 R-228 13 0 0 0 0 22 17 1.29 W 1924 Pipirelli $1.884.611 Задржи група
32 R-228 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2519 Pipirelli $-10.598.547 Задржи група
31 R-228 18 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $5.397.397 Задржи група
30 R-228 12 0 0 0 0 15 17 0.88 QF 1806 Pipirelli $12.225.145 Задржи група
29 R-228 15 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $-12.763.284 Задржи група
28 R-228 13 0 0 0 0 14 17 0.82 SF 1904 Pipirelli $-10.952.130 Задржи група
27 R-228 12 0 0 0 0 15 16 0.94 R1 - Pipirelli $11.652.419 Задржи група
26 R-228 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 2113 Pipirelli $4.358.454 Задржи група
25 R-228 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2153 Pipirelli $3.204.066 Задржи група
24 R-228 19 0 0 0 0 3 12 0.25 - - Pipirelli $20.090.199 Задржи група