Профил на менаџерот: Jarosław Kordowiecki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Jarosław Kordowiecki
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 4, 2011
Последна интеракција: Сеп 17 2016, 09:37:17
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (76)
Освоени поени:0 (30)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.39)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jarosław Kordowiecki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 7
Број на најавувања:597
Време поминато на ГПРО:97.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
31-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 R-22 18 0 0 0 0 1 4 0.25 - - Pipirelli $7.647.834 Задржи група
29 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 R-223 12 1 2 2 0 16 8 2 R2 - Pipirelli $15.583.900 Задржи група
27 R-223 30 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $5.581.512 Задржи група
26 R-223 29 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $2.739.063 Задржи група
25 R-223 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-7.158.578 Задржи група
24 R-223 14 1 1 0 1 13 11 1.18 - - Pipirelli $422.629 Задржи група