Профил на менаџерот: László Waldhauser

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:László Waldhauser
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 7, 2011
Последна интеракција: Апр 12 2019, 13:33:45
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (359)
Освоени поени:0 (521)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (24)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(21/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Waldhauser Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 7
Број на најавувања:1493
Време поминато на ГПРО:364 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
59-73 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
58 A-88 34 0 0 0 0 0 0 - - 11247 Pipirelli $-10.459.466 Пензиониран
57 A-88 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 2573 Pipirelli $15.071.122 Задржи група
56 A-88 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 2216 Pipirelli $15.046.364 Задржи група
55 A-88 35 0 0 0 0 0 17 0 - 5467 Pipirelli $11.950.785 Задржи група
54 R-54 4 0 3 0 0 67 17 3.94 QF 4686 Pipirelli $15.516.468 Промовиран
53 R-54 6 0 2 0 0 51 16 3.19 F 5215 Pipirelli $10.434.705 Задржи група
52 A-110 34 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-15.485.010 Испаднат
51 R-2 2 2 10 0 0 90 17 5.29 W 2127 Pipirelli $12.381.869 Промовиран
50 R-2 7 0 3 0 0 39 17 2.29 R1 ? Pipirelli $18.192.436 Задржи група
49 R-2 11 0 0 1 0 13 15 0.87 R2 - Pipirelli $17.421.175 Задржи група
48 R-2 13 0 0 0 0 15 17 0.88 W 2494 Pipirelli $23.444.021 Задржи група
47 R-2 9 0 0 0 0 21 16 1.31 R2 - Pipirelli $11.527.929 Задржи група
46 R-2 9 0 1 0 0 35 17 2.06 SF 2457 Pipirelli $-33.519.994 Задржи група
45 R-2 6 0 1 0 0 37 17 2.18 QF 2762 Pipirelli $-17.502.591 Задржи група
44 R-2 8 0 1 0 0 30 16 1.88 QF - Pipirelli $11.538.088 Задржи група
43 R-2 11 0 0 0 0 22 17 1.29 QF 3015 Pipirelli $14.121.701 Задржи група
42 R-2 8 0 1 0 0 34 15 2.27 SF - Pipirelli $15.049.667 Задржи група
41 R-2 11 0 1 0 0 14 16 0.88 R2 - Pipirelli $26.273.956 Задржи група
40 R-2 11 0 0 0 0 17 17 1 R2 ? Pipirelli $9.830.306 Задржи група
28-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
27 R-240 25 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-637.912 Задржи група
26 R-240 17 0 0 0 0 12 13 0.92 R2 - Pipirelli $-4.441.601 Задржи група
25 R-240 11 0 1 0 0 24 17 1.41 R1 2126 Pipirelli $-11.202.264 Задржи група
24 R-240 27 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $16.564.625 Задржи група