Профил на менаџерот: Goran Momirski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Goran Momirski
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 7, 2011
Последна интеракција: Јун 22 2017, 08:47:35
Постови на форумот:45  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (580)
Освоени поени:0 (1067)
Победи:0 (31)
Подиуми:0 (88)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (1.84)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 3, 2012)
Достигнувања:

24% отклучени

(86/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Goran Momirski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 8
Број на најавувања:12822
Време поминато на ГПРО:2768.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
60-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 A-83 34 0 0 0 0 0 0 - - 11500 Pipirelli $-24.929.901 Пензиониран
58 A-83 11 0 2 0 0 14 16 0.88 R2 4711 Pipirelli $15.514.788 Задржи група
57 A-83 10 0 0 0 0 21 17 1.24 SF 2709 Pipirelli $52.318.386 Задржи група
56 A-83 21 0 0 0 0 3 17 0.18 SF 6094 Pipirelli $31.878.520 Задржи група
55 P-22 40 0 0 0 0 0 17 0 - 7459 Pipirelli $16.453.680 Испаднат
54 P-22 23 0 0 0 1 10 17 0.59 R2 5083 Dunnolop $4.219.464 Задржи група
53 P-22 23 0 1 0 0 10 17 0.59 QF 982 Yokomama $13.975.324 Задржи група
52 P-22 15 0 1 0 0 12 16 0.75 R1 - Dunnolop $28.353.328 Задржи група
51 P-22 23 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Yokomama $66.716.117 Задржи група
50 A-35 2 2 10 1 0 90 17 5.29 SF ? Pipirelli $124.298.680 Промовиран
49 A-35 4 3 4 0 1 63 17 3.71 SF ? Pipirelli $68.812.528 Задржи група
48 A-35 15 0 1 0 0 17 17 1 R1 ? Pipirelli $34.317.097 Задржи група
47 P-15 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $17.732.234 Испаднат
46 P-15 8 0 2 0 0 17 17 1 SF ? Dunnolop $29.822.774 Задржи група
45 P-15 13 1 1 0 1 19 17 1.12 R1 ? Dunnolop $35.682.177 Задржи група
44 A-54 1 9 15 8 8 138 17 8.12 W 336 Pipirelli $71.990.897 Промовиран
43 A-54 5 0 3 0 0 42 17 2.47 QF 865 Pipirelli $45.081.787 Задржи група
42 A-54 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 ? Pipirelli $19.417.937 Задржи група
41 P-13 30 0 0 0 0 0 17 0 - 498 Avonn $1.491.252 Испаднат
40 A-22 3 3 6 1 0 67 17 3.94 R2 595 Pipirelli $30.777.443 Промовиран
39 A-22 10 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 1007 Pipirelli $43.140.353 Задржи група
38 A-22 13 0 1 0 0 17 17 1 SF ? Pipirelli $51.194.119 Задржи група
37 A-22 23 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1164 Pipirelli $22.672.327 Задржи група
36 R-244 2 4 11 1 0 95 17 5.59 F ? Pipirelli $33.963.614 Промовиран
35 A-51 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $2.429.578 Испаднат
34 R-213 3 1 5 0 0 77 17 4.53 QF 1677 Pipirelli $18.327.179 Промовиран
33 R-213 3 5 6 0 1 69 17 4.06 QF 1348 Pipirelli $-10.487.997 Задржи група
32 R-213 5 1 4 0 0 53 17 3.12 SF 1392 Pipirelli $-8.928.400 Задржи група
31 R-213 17 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-29.081.246 Задржи група
30 A-29 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-18.904.004 Испаднат
29 R-223 4 0 7 0 0 64 17 3.76 QF ? Pipirelli $2.658.907 Промовиран
28 R-223 5 1 4 0 0 61 17 3.59 F 1815 Pipirelli $-13.767.478 Задржи група
27 R-223 10 1 2 0 0 31 17 1.82 R1 ? Pipirelli $-3.585.731 Задржи група
26 R-223 16 0 0 0 1 7 13 0.54 R2 - Pipirelli $-3.545.494 Задржи група
25 R-223 8 0 1 1 1 26 17 1.53 R2 ? Pipirelli $-8.141.356 Задржи група
24 R-223 24 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $-8.716.085 Задржи група