Профил на менаџерот: Martin Kahanec

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Kahanec
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 9, 2011
Последна интеракција: Апр 7 2020, 21:59:40
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (783)
Освоени поени:1 (953)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (72)
Пол-позиции:0 (28)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: 0.25 (1.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

24% отклучени

(85/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Kahanec Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 8
Број на најавувања:5679
Време поминато на ГПРО:677.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 95
Позиција во сезоната:17
Пари: $??.???.???
Возач: Ed Ongais (78)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Pekelný F jedničky
Екипен пласман:314
Поени на тимот:105.1331

Спонзори

Wintrillions (R95) - 2 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-95 8 2 3 0 2 30 11 2.73 R1 6693 Pipirelli $55.124.508 Задржи група
73 R-95 14 0 0 0 2 6 9 0.67 R2 8353 Pipirelli $28.797.267 Задржи група
72 R-95 10 0 0 0 0 15 9 1.67 QF 7628 Pipirelli $30.201.416 Задржи група
71 R-95 13 0 0 0 1 12 8 1.5 R1 8597 Pipirelli $8.946.649 Задржи група
70 R-95 13 0 2 0 0 13 14 0.93 R2 7096 Pipirelli $39.114.867 Задржи група
69 R-95 22 0 0 0 0 0 16 0 R2 5529 Pipirelli $24.040.350 Задржи група
68 R-95 9 0 1 0 0 20 12 1.67 QF 6698 Pipirelli $37.914.911 Задржи група
67 R-95 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 4733 Pipirelli $44.119.174 Задржи група
66 A-45 35 0 0 0 0 0 14 0 R1 5695 Pipirelli $45.954.946 Испаднат
65 A-45 32 0 0 0 0 0 16 0 R1 5308 Pipirelli $40.432.238 Задржи група
64 A-45 15 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 5384 Pipirelli $52.789.627 Задржи група
63 A-45 17 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 5415 Pipirelli $86.483.685 Задржи група
62 A-45 22 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4721 Pipirelli $85.703.892 Задржи група
61 A-45 24 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 5490 Pipirelli $111.571.844 Задржи група
60 A-45 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 5468 Pipirelli $92.455.776 Задржи група
59 A-45 18 0 0 1 0 5 16 0.31 R2 5249 Pipirelli $34.268.647 Задржи група
58 A-45 6 0 2 0 0 44 16 2.75 SF 5453 Pipirelli $8.209.590 Задржи група
57 A-45 12 0 1 0 1 20 17 1.18 R2 3136 Pipirelli $15.289.294 Задржи група
56 A-45 8 0 2 1 1 22 16 1.38 R2 6525 Pipirelli $27.789.610 Задржи група
55 A-45 15 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2725 Pipirelli $57.591.414 Задржи група
54 A-45 22 0 1 0 0 8 16 0.5 R1 5940 Pipirelli $27.655.570 Задржи група
53 A-45 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 6593 Pipirelli $53.689.900 Задржи група
52 A-45 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $28.824.602 Задржи група
51 A-45 15 0 0 0 0 6 16 0.38 R2 - Pipirelli $10.384.793 Задржи група
50 A-45 9 1 2 0 0 26 16 1.62 R2 - Pipirelli $6.422.105 Задржи група
49 A-45 7 0 3 0 0 36 15 2.4 SF - Pipirelli $14.888.317 Задржи група
48 A-45 4 2 5 5 2 70 17 4.12 QF ? Pipirelli $13.310.345 Задржи група
47 A-45 5 1 3 0 1 37 17 2.18 R1 1428 Pipirelli $41.235.078 Задржи група
46 R-361 2 4 11 7 0 111 17 6.53 W 2008 Pipirelli $46.601.732 Промовиран
45 A-11 28 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-5.122.435 Испаднат
44 R-248 3 1 7 2 0 73 16 4.56 R2 - Pipirelli $13.003.626 Промовиран
43 R-248 10 0 2 0 0 20 17 1.18 R2 2870 Pipirelli $4.492.449 Задржи група
42 R-248 18 0 1 0 0 8 12 0.67 R1 - Pipirelli $-21.005.498 Задржи група
41 R-248 8 0 2 3 0 31 15 2.07 QF - Pipirelli $-4.925.336 Задржи група
40 R-248 17 0 0 0 0 6 15 0.4 R2 - Pipirelli $-4.204.076 Задржи група
39 A-42 27 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $9.130.150 Испаднат
38 R-303 3 2 7 0 1 83 17 4.88 QF 2226 Pipirelli $19.247.420 Промовиран
37 R-303 10 0 1 0 1 14 15 0.93 R2 - Pipirelli $-14.140.166 Задржи група
36 R-303 19 0 0 2 0 7 17 0.41 QF 3030 Pipirelli $-9.914.436 Задржи група
35 R-303 10 1 1 0 1 20 17 1.18 F 2886 Pipirelli $-18.859.094 Задржи група
34 R-303 13 1 1 0 1 18 15 1.2 R1 - Pipirelli $-18.186.777 Задржи група
33 R-303 9 0 0 0 0 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $-3.247.654 Задржи група
32 R-303 16 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $-21.010.978 Задржи група
31 R-303 8 0 4 1 0 37 16 2.31 QF - Pipirelli $-6.821.684 Задржи група
30 R-303 19 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 - Pipirelli $-13.317.820 Задржи група
29 R-303 12 0 2 0 0 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $2.962.088 Задржи група
28 A-56 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1786 Pipirelli $-6.803.060 Испаднат
27 R-179 2 2 8 6 0 73 17 4.29 QF 1338 Pipirelli $17.981.376 Промовиран
26 R-179 15 0 0 0 0 9 16 0.56 SF - Pipirelli $-7.721.948 Задржи група
25 R-179 17 0 0 0 0 9 17 0.53 QF 2171 Pipirelli $-2.594.874 Задржи група
24 R-179 30 0 0 0 3 0 10 0 - - Pipirelli $-8.836.509 Задржи група