Профил на менаџерот: Milos Belosevac

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Milos Belosevac
Држава: Србија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 14, 2011
Последна интеракција: Денес во 15:32:54
Постови на форумот:54  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (882)
Освоени поени:2 (1563)
Победи:0 (66)
Подиуми:0 (135)
Пол-позиции:0 (45)
Најбрзи круга:0 (61)
Просечно поени/трка: 0.14 (1.77)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 30, 2012)
Достигнувања:

45% отклучени

(159/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Milos Belosevac Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 9
Број на најавувања:23832
Време поминато на ГПРО:1951.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 22
Позиција во сезоната:20
Пари: $??.???.???
Возач: Pierre-Henri Montagny (95)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:18
Гуми: Pipirelli
Име на тим: =In Motion=
Екипен пласман:94
Поени на тимот:310.7997

Спонзори

Flextonics (A47) - 17 трки
Cleenex (A47) - 15 трки
Van Boommel (A47) - 1 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 P-22 40 0 0 0 0 0 17 0 - 3930 Pipirelli $36.182.036 Испаднат
74 A-47 4 1 5 0 0 61 16 3.81 QF 4508 Pipirelli $38.902.190 Промовиран
73 A-47 17 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 5166 Pipirelli $15.298.891 Задржи група
72 P-25 39 0 0 0 0 0 17 0 - 4951 Pipirelli $78.776.654 Испаднат
71 P-25 21 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 4207 Yokomama $15.680.359 Задржи група
70 P-25 5 0 3 1 4 47 17 2.76 F 143 Dunnolop $13.624.648 Задржи група
69 P-25 24 0 0 2 0 10 17 0.59 R1 274 Yokomama $36.512.432 Задржи група
68 P-25 15 1 1 1 1 12 17 0.71 R2 3521 Yokomama $80.416.884 Задржи група
67 A-55 3 3 10 0 4 98 16 6.12 F 4291 Pipirelli $113.132.814 Промовиран
66 A-55 9 1 2 0 0 33 17 1.94 SF 2482 Pipirelli $105.180.036 Задржи група
65 A-55 17 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 4088 Pipirelli $83.591.704 Задржи група
64 R-54 1 14 17 9 8 162 17 9.53 W 1755 Pipirelli $32.949.368 Промовиран
63 R-54 3 5 9 2 1 101 17 5.94 R1 2675 Pipirelli $-21.179.152 Задржи група
62 P-18 16 0 1 0 0 12 15 0.8 R2 4826 Dunnolop $-59.121.146 Спец пот
61 P-18 24 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 5736 Yokomama $83.709.374 Задржи група
60 P-18 14 1 1 1 1 10 17 0.59 R2 6432 Contimental $56.950.455 Задржи група
59 P-18 7 1 2 1 0 39 16 2.44 R2 2925 Dunnolop $38.461.347 Задржи група
58 P-18 18 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 7072 Dunnolop $79.935.363 Задржи група
57 P-18 14 0 0 0 1 10 17 0.59 R1 3002 Dunnolop $69.964.111 Задржи група
56 P-18 14 0 2 0 0 14 17 0.82 R1 6042 Contimental $61.410.880 Задржи група
55 P-18 23 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 3150 Contimental $71.511.512 Задржи група
54 P-18 24 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 5719 Contimental $72.207.083 Задржи група
53 A-72 1 7 12 2 7 112 17 6.59 W 2631 Pipirelli $104.580.050 Промовиран
52 A-72 17 0 0 0 2 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $111.358.333 Задржи група
51 R-332 1 11 17 10 7 158 17 9.29 W 1309 Pipirelli $53.345.887 Промовиран
50 A-99 12 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $-40.484.179 Испаднат
49 A-99 11 0 3 0 0 20 17 1.18 R1 ? Pipirelli $44.479.426 Задржи група
48 P-7 27 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $30.422.845 Испаднат
47 P-7 24 0 1 0 0 8 17 0.47 - ? Avonn $9.364.945 Задржи група
46 P-7 4 1 5 2 1 48 17 2.82 SF ? Avonn $22.593.183 Задржи група
45 P-7 11 0 0 1 1 15 17 0.88 R1 ? Avonn $46.335.754 Задржи група
44 P-7 19 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Avonn $44.582.349 Задржи група
43 P-7 11 0 1 0 1 17 17 1 R2 ? Avonn $33.292.523 Задржи група
42 P-7 28 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Avonn $34.439.013 Задржи група
41 A-60 1 6 12 4 8 108 17 6.35 SF ? Pipirelli $106.583.256 Промовиран
40 A-60 6 2 2 0 3 46 17 2.71 SF ? Pipirelli $96.656.909 Задржи група
39 A-60 16 0 0 0 0 10 17 0.59 QF ? Pipirelli $81.659.742 Задржи група
38 A-60 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $56.220.804 Задржи група
37 A-60 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $44.974.777 Задржи група
36 R-176 3 1 7 6 1 67 17 3.94 W ? Pipirelli $44.543.894 Промовиран
35 R-176 9 1 1 2 2 20 17 1.18 R1 ? Pipirelli $-30.863.767 Задржи група
34 A-62 26 0 0 0 0 2 16 0.12 - - Pipirelli $-8.748.569 Испаднат
33 P-1 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-8.578.840 Испаднат
32 A-42 1 8 9 1 4 98 17 5.76 QF 377 Pipirelli $60.096.700 Промовиран
31 A-42 10 0 2 0 0 21 17 1.24 R2 ? Pipirelli $17.378.371 Задржи група
30 A-42 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $24.870.613 Задржи група
29 A-42 19 0 0 0 0 4 17 0.24 - 1096 Pipirelli $21.841.206 Задржи група
28 A-42 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $46.166.034 Задржи група
27 R-64 4 2 3 0 4 55 17 3.24 W ? Pipirelli $5.550.469 Промовиран
26 R-64 8 0 1 0 0 25 17 1.47 SF ? Pipirelli $-6.040.279 Задржи група
25 R-64 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-6.792.915 Задржи група
24 R-64 17 0 0 0 0 6 9 0.67 - - Pipirelli $5.609.664 Задржи група