Профил на менаџерот: Zdeněk Malina

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zdeněk Malina
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 15, 2011
Последна интеракција: Ное 29 2017, 18:06:38
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (235)
Освоени поени:0 (344)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (25)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.46)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(40/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zdeněk Malina Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 46, Трка 2
Број на најавувања:1647
Време поминато на ГПРО:482 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 R-35 23 0 0 0 0 0 0 - R1 12178 Pipirelli $18.016.000 Задржи група
61 A-72 20 0 1 0 0 6 5 1.2 R1 9515 Pipirelli $-2.404.178 Пензиониран
60 A-72 17 0 0 0 0 6 7 0.86 R1 8643 Pipirelli $34.031.829 Задржи група
59 A-72 17 0 0 0 0 7 14 0.5 QF 6035 Pipirelli $52.895.445 Задржи група
58 A-72 5 0 3 1 2 46 17 2.71 QF 3189 Pipirelli $47.223.925 Задржи група
57 A-72 5 1 5 3 0 64 17 3.76 QF 2230 Pipirelli $43.748.333 Задржи група
56 A-72 6 2 4 2 1 43 17 2.53 R2 6020 Pipirelli $80.686.454 Задржи група
55 A-72 10 0 2 0 1 18 17 1.06 R1 5479 Pipirelli $40.378.819 Задржи група
54 A-72 27 0 0 0 0 0 13 0 R1 7598 Pipirelli $15.369.017 Задржи група
53 A-72 29 0 0 0 0 0 13 0 R1 8186 Pipirelli $3.736.798 Задржи група
52 A-72 19 0 0 0 0 5 15 0.33 R1 - Pipirelli $1.551.094 Задржи група
51 A-72 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $10.624.178 Задржи група
50 A-72 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Pipirelli $29.176.644 Задржи група
49 A-72 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $6.387.575 Задржи група
48 R-64 4 2 7 1 0 67 17 3.94 F ? Pipirelli $31.474.334 Промовиран
47 R-64 8 0 0 0 0 35 16 2.19 R2 - Pipirelli $6.451.383 Задржи група
46 R-64 7 0 3 0 2 40 16 2.5 R2 - Pipirelli $-7.125.422 Задржи група