Профил на менаџерот: András Bozóti

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:András Bozóti
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 19, 2011
Последна интеракција: Денес во 16:49:29
Постови на форумот:165  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (992)
Освоени поени:0 (2476)
Победи:0 (107)
Подиуми:0 (220)
Пол-позиции:0 (124)
Најбрзи круга:0 (110)
Просечно поени/трка: - (2.5)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 7, 2013)
Достигнувања:

70% отклучени

(255/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до András Bozóti Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 11
Број на најавувања:11934
Време поминато на ГПРО:4138.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 2
Позиција во сезоната:39
Пари: $??.???.???
Возач: Lamberto Galli (166)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:14
Гуми: blank
Име на тим: Your rivals ;)
Екипен пласман:73
Поени на тимот:0

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 M-2 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 488 Dunnolop $5.065.853 Задржи група
81 M-2 15 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 150 Contimental $43.498.669 Задржи група
80 M-2 24 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 77 Badyear $108.751.814 Задржи група
79 P-16 1 6 16 6 8 138 17 8.12 W 67 Dunnolop $141.916.514 Промовиран
78 P-16 5 0 2 1 2 29 17 1.71 - 465 Yokomama $168.615.784 Задржи група
77 A-27 1 16 17 10 13 168 17 9.88 W 313 Pipirelli $217.639.752 Промовиран
76 A-27 5 2 4 3 5 46 17 2.71 - 1666 Pipirelli $189.261.324 Задржи група
75 A-27 9 0 2 0 0 23 17 1.35 R1 1537 Pipirelli $164.163.824 Задржи група
74 A-27 8 0 0 0 0 26 17 1.53 QF 4343 Pipirelli $162.921.768 Задржи група
73 A-27 9 0 1 1 0 23 17 1.35 R2 1046 Pipirelli $75.353.171 Задржи група
72 P-7 4 0 3 0 1 52 17 3.06 F 252 Dunnolop $-4.063.256 Испаднат
71 M-5 10 0 2 0 2 17 17 1 R1 943 Badyear $-10.399.788 Испаднат
70 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 - 2659 Contimental $-5.085.278 Испаднат
69 Elite 13 0 1 0 0 14 17 0.82 R1 3427 Hancock $8.185.377 Задржи група
68 M-1 2 2 5 1 3 72 17 4.24 QF 1001 Dunnolop $40.303.275 Промовиран
67 M-1 21 0 0 0 0 5 17 0.29 - 111 Contimental $42.311.196 Задржи група
66 P-7 1 3 8 0 5 84 17 4.94 SF 99 Dunnolop $82.917.447 Промовиран
65 P-7 16 0 0 0 1 12 17 0.71 - 1751 Contimental $61.676.373 Задржи група
64 A-11 1 14 16 5 11 159 17 9.35 W 358 Pipirelli $138.878.093 Промовиран
63 A-11 7 2 4 0 4 45 17 2.65 R1 3584 Pipirelli $91.610.307 Задржи група
62 A-11 19 0 0 0 1 6 17 0.35 R1 3870 Pipirelli $103.266.231 Задржи група
61 A-11 9 0 1 0 2 28 17 1.65 R2 1333 Pipirelli $56.920.048 Задржи група
60 R-27 1 16 17 16 17 168 17 9.88 W 1492 Pipirelli $26.349.015 Промовиран
59 R-27 8 1 4 13 5 49 17 2.88 R1 4268 Pipirelli $-27.374.603 Задржи група
58 R-27 6 1 4 15 8 47 17 2.76 SF 5675 Pipirelli $-28.302.551 Задржи група
57 M-3 7 2 3 5 1 36 17 2.12 QF 113 Michelini $-8.033.654 Спец пот
56 Elite 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 107 Contimental $3.071.492 Испаднат
55 Elite 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 41 Bridgerock $23.970.595 Задржи група
54 M-4 2 1 11 1 2 103 17 6.06 SF 15 Dunnolop $52.839.055 Промовиран
53 M-4 12 0 2 0 1 15 17 0.88 R1 1037 Dunnolop $59.493.374 Задржи група
52 M-4 13 1 1 0 0 15 17 0.88 R1 ? Contimental $104.861.925 Задржи група
51 M-4 8 0 0 0 0 21 17 1.24 R2 ? Contimental $66.011.962 Задржи група
50 P-11 1 7 12 6 5 109 17 6.41 W ? Dunnolop $65.724.336 Промовиран
49 P-11 20 0 0 0 0 8 17 0.47 - 410 Avonn $77.554.722 Задржи група
48 P-11 10 0 2 0 0 21 17 1.24 - 527 Avonn $96.505.105 Задржи група
47 P-11 7 1 3 1 0 34 17 2 R2 ? Avonn $90.882.806 Задржи група
46 P-11 4 1 6 1 0 70 17 4.12 R2 ? Avonn $56.867.568 Задржи група
45 P-11 14 0 2 0 0 15 17 0.88 R1 ? Avonn $87.641.353 Задржи група
44 P-11 10 1 2 0 0 24 17 1.41 - ? Avonn $100.709.403 Задржи група
43 A-58 1 8 15 10 5 135 17 7.94 SF 254 Pipirelli $68.296.719 Промовиран
42 A-58 9 0 3 0 0 28 17 1.65 R2 901 Pipirelli $59.193.216 Задржи група
41 A-58 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $34.935.668 Задржи група
40 P-22 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $26.923.424 Испаднат
39 M-2 26 0 0 0 1 5 17 0.29 QF 316 Avonn $35.641.820 Испаднат
38 M-2 16 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Yokomama $39.790.353 Задржи група
37 P-17 1 10 11 11 4 114 17 6.71 F ? Yokomama $78.645.294 Промовиран
36 P-17 6 2 4 1 1 39 17 2.29 - ? Yokomama $49.153.049 Задржи група
35 M-3 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $24.770.283 Испаднат
34 P-15 3 1 3 4 0 55 17 3.24 SF 103 Yokomama $31.528.685 Промовиран
33 P-15 10 0 1 3 0 23 17 1.35 QF ? Yokomama $27.431.353 Задржи група
32 P-15 11 0 0 0 0 13 17 0.76 SF 155 Dunnolop $25.768.320 Задржи група
31 A-4 1 6 9 8 1 103 17 6.06 SF ? Pipirelli $48.079.442 Промовиран
30 A-4 6 1 4 1 0 46 17 2.71 QF 463 Pipirelli $21.802.448 Задржи група
29 R-290 3 0 5 1 0 71 17 4.18 SF ? Pipirelli $13.510.047 Промовиран
28 A-54 16 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 ? Pipirelli $-1.645.721 Испаднат
27 A-54 20 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1053 Pipirelli $12.744.946 Задржи група
26 R-222 1 2 10 0 0 94 17 5.53 R2 1067 Pipirelli $13.805.463 Промовиран
25 R-222 11 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $7.203.472 Задржи група
24 R-222 21 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $-2.294.842 Задржи група