Профил на менаџерот: Guido Daniel Panadeiro

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Guido Daniel Panadeiro
Држава: Аргентина
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 27, 2011
Последна интеракција: Вчера во 21:29:48
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (695)
Освоени поени:104 (1352)
Победи:3 (19)
Подиуми:10 (92)
Пол-позиции:4 (30)
Најбрзи круга:6 (32)
Просечно поени/трка: 6.93 (1.95)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(94/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Guido Daniel Panadeiro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:Guidow_king

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 13
Број на најавувања:6740
Време поминато на ГПРО:1140.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 70
Позиција во сезоната:3
Пари: $??.???.???
Возач: Rikky Bellof (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Argentina - CHUECO MOTORSPORT
Екипен пласман:307
Поени на тимот:207.6664

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-74 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 4348 Pipirelli $24.511.944 Испаднат
74 R-118 3 1 7 1 2 80 17 4.71 F 3913 Pipirelli $31.619.712 Промовиран
73 R-118 3 1 6 1 5 80 16 5 QF 4633 Pipirelli $-29.766.382 Задржи група
72 R-118 8 0 2 0 1 29 17 1.71 R2 3226 Pipirelli $-3.787.364 Задржи група
71 A-58 34 0 0 0 0 0 11 0 R1 6812 Pipirelli $-14.860.756 Испаднат
70 A-58 31 0 0 0 0 0 17 0 - 2417 Pipirelli $6.908.857 Задржи група
69 R-56 4 0 8 1 1 75 17 4.41 SF 3235 Pipirelli $6.352.581 Промовиран
68 R-56 17 0 0 0 0 5 11 0.45 - 6556 Pipirelli $26.585.498 Задржи група
65-67 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-128 23 0 0 0 0 0 3 0 R1 10455 Pipirelli $-2.464.032 Задржи група
63 R-128 12 0 0 0 0 14 13 1.08 - 6614 Pipirelli $14.952.059 Задржи група
61-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 A-93 25 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 7559 Pipirelli $-3.683.543 Испаднат
59 A-93 17 0 0 0 0 8 15 0.53 R2 5290 Pipirelli $20.769.123 Задржи група
58 A-93 20 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4390 Pipirelli $26.404.609 Задржи група
57 R-52 5 0 5 0 1 80 17 4.71 SF 3412 Pipirelli $31.085.504 Промовиран*
56 R-52 8 0 1 0 0 37 10 3.7 - 8426 Pipirelli $13.507.564 Задржи група
54-55 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 A-124 31 0 0 0 0 0 7 0 R1 9710 Pipirelli $-37.651.472 Пензиониран
52 R-94 3 2 7 2 4 81 17 4.76 QF ? Pipirelli $20.722.594 Промовиран
51 R-94 5 0 2 0 0 56 15 3.73 QF - Pipirelli $4.991.864 Задржи група
50 R-94 7 0 3 0 0 40 13 3.08 R2 - Pipirelli $33.808.665 Задржи група
49 A-55 8 0 0 0 0 18 15 1.2 R1 - Pipirelli $-23.800.675 Испаднат
48 A-55 10 0 0 0 1 18 16 1.12 SF - Pipirelli $8.923.007 Задржи група
47 A-55 16 0 0 0 0 11 16 0.69 R2 - Pipirelli $28.767.562 Задржи група
46 A-55 5 1 3 0 0 59 17 3.47 SF ? Pipirelli $23.327.747 Задржи група
45 A-55 17 0 0 0 0 11 17 0.65 F ? Pipirelli $13.359.330 Задржи група
44 A-55 18 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $8.641.044 Задржи група
43 A-55 14 0 0 0 0 11 17 0.65 SF 1086 Pipirelli $17.667.617 Задржи група
42 A-55 13 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 733 Pipirelli $4.889.432 Задржи група
41 A-55 15 0 1 0 1 14 15 0.93 R2 - Pipirelli $14.415.240 Задржи група
40 A-55 9 1 1 0 1 23 16 1.44 QF - Pipirelli $11.188.189 Задржи група
39 A-55 4 1 4 0 2 59 17 3.47 SF 531 Pipirelli $15.644.810 Задржи група
38 A-55 11 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 1172 Pipirelli $32.639.432 Задржи група
37 A-55 17 0 1 0 2 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $10.382.151 Задржи група
36 A-55 23 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $6.130.375 Задржи група
35 R-114 2 5 8 15 1 96 17 5.65 R2 1881 Pipirelli $10.043.578 Промовиран
34 A-42 22 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-5.303.306 Испаднат
33 A-42 9 0 1 0 1 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $24.622.928 Задржи група
32 A-42 12 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 ? Pipirelli $6.400.351 Задржи група
31 A-42 24 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $49.073.524 Задржи група
30 A-42 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $19.897.765 Задржи група
29 R-207 2 2 9 5 0 78 17 4.59 R1 ? Pipirelli $28.588.899 Промовиран
28 A-22 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 1321 Pipirelli $-8.793.265 Испаднат
27 R-163 5 0 4 0 1 71 17 4.18 QF 1241 Pipirelli $7.885.526 Промовиран*
26 R-163 3 1 6 1 0 63 17 3.71 SF ? Pipirelli $-15.957.260 Задржи група
25 R-163 7 1 3 0 0 34 17 2 SF ? Pipirelli $4.858.225 Задржи група
24 R-163 23 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $5.100.336 Задржи група