Профил на менаџерот: Marius Slavinskas

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Marius Slavinskas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 7, 2008
Последна интеракција: Јул 4 2020, 07:36:03
Постови на форумот:726  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (1140)
Освоени поени:102 (2675)
Победи:3 (92)
Подиуми:12 (234)
Пол-позиции:4 (108)
Најбрзи круга:2 (93)
Просечно поени/трка: 6.8 (2.35)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 2, 2009)
Достигнувања:

59% отклучени

(210/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marius Slavinskas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mteetrick

Основни информации

Прво ГП: Сезона 8, Трка 15
Број на најавувања:14104
Време поминато на ГПРО:2671.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Да види некого

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 9
Позиција во сезоната:2
Пари: $??.???.???
Возач: David Christodoulou (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Europacar (R9) - 26 трки
Lefi (R9) - 19 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 M-4 13 1 2 2 2 18 3 6 R1 9137 Bridgerock $-112.862.359 Спец пот
74 M-4 25 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 3934 Dunnolop $4.321.645 Задржи група
73 P-7 1 2 6 1 4 87 17 5.12 SF 120 Yokomama $93.428.482 Промовиран
72 P-7 28 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1926 Yokomama $46.996.417 Задржи група
71 M-4 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 699 Contimental $72.707.600 Испаднат
70 P-18 2 3 7 6 1 87 17 5.12 W 75 Dunnolop $76.206.332 Промовиран
69 P-18 4 0 1 0 2 32 17 1.88 QF 219 Yokomama $60.548.019 Задржи група
68 P-18 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 248 Yokomama $55.224.514 Задржи група
67 A-53 2 1 9 1 4 101 17 5.94 W 610 Pipirelli $56.234.243 Промовиран
66 A-53 10 1 3 0 0 30 17 1.76 R1 1167 Pipirelli $24.565.536 Задржи група
65 P-19 14 0 0 0 0 10 16 0.62 R2 2223 Dunnolop $-50.037.382 Испаднат
64 P-19 10 0 0 0 1 16 17 0.94 - 460 Contimental $52.893.365 Задржи група
63 P-19 7 0 3 0 2 35 17 2.06 QF 199 Dunnolop $90.585.525 Задржи група
62 P-19 8 1 1 1 1 19 17 1.12 QF 291 Dunnolop $52.325.934 Задржи група
61 A-91 1 4 12 6 6 107 17 6.29 SF 597 Pipirelli $109.569.930 Промовиран
60 A-91 8 1 4 0 0 41 17 2.41 R1 1478 Pipirelli $59.528.537 Задржи група
59 A-91 9 0 3 0 2 29 17 1.71 QF 1339 Pipirelli $44.885.746 Задржи група
58 A-91 18 0 0 0 1 4 17 0.24 R2 1958 Pipirelli $48.451.061 Задржи група
57 P-11 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 433 Dunnolop $75.840.209 Испаднат
56 P-11 17 0 1 0 0 13 17 0.76 - 525 Yokomama $50.703.416 Задржи група
55 M-4 39 0 0 0 0 0 17 0 - 1173 Pipirelli $125.266.886 Испаднат
54 P-21 3 3 7 1 6 68 17 4 QF 146 Dunnolop $50.484.202 Промовиран
53 P-21 11 0 0 0 1 17 17 1 R1 2303 Dunnolop $63.788.456 Задржи група
52 A-6 1 7 16 0 10 136 17 8 W 294 Pipirelli $108.200.606 Промовиран
51 A-6 6 2 4 0 1 40 17 2.35 F 790 Pipirelli $61.293.666 Задржи група
50 P-19 32 0 0 0 0 0 17 0 - 233 Yokomama $51.549.316 Испаднат
49 A-23 1 6 13 3 3 121 17 7.12 W ? Pipirelli $86.896.516 Промовиран
48 A-23 6 0 1 0 0 42 17 2.47 QF 624 Pipirelli $41.969.521 Задржи група
47 A-23 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $19.519.539 Задржи група
46 P-13 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $57.540.530 Испаднат
45 P-13 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 208 Yokomama $8.834.345 Задржи група
44 M-2 35 0 0 0 0 0 17 0 - 944 Pipirelli $33.647.787 Испаднат
43 M-2 14 1 2 2 2 18 17 1.06 R1 134 Contimental $26.290.357 Задржи група
42 M-2 25 0 1 0 1 6 17 0.35 R1 ? Dunnolop $21.017.505 Задржи група
41 P-12 2 1 4 0 0 55 17 3.24 F 134 Avonn $69.452.952 Промовиран
40 P-12 9 0 2 0 0 26 17 1.53 SF 236 Yokomama $7.342.895 Задржи група
39 P-12 19 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? Avonn $68.572.804 Задржи група
38 A-15 2 2 10 3 5 97 17 5.71 QF ? Pipirelli $50.226.902 Промовиран
37 A-15 8 2 4 1 3 37 17 2.18 R1 540 Pipirelli $35.472.849 Задржи група
36 R-61 1 8 11 8 1 114 17 6.71 W 1267 Pipirelli $37.830.570 Промовиран
35 M-4 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-14.784.407 Спец пот
34 M-4 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Yokomama $14.137.304 Задржи група
33 M-4 14 0 1 0 0 13 17 0.76 QF ? Badyear $10.063.219 Задржи група
32 P-13 2 2 6 3 1 80 17 4.71 F ? Dunnolop $58.534.459 Промовиран
31 P-13 19 0 0 0 0 12 17 0.71 - 158 Yokomama $22.591.698 Задржи група
30 A-40 1 8 11 15 12 109 17 6.41 SF ? Pipirelli $80.389.015 Промовиран
29 A-40 6 1 3 5 0 36 17 2.12 SF 548 Pipirelli $59.309.704 Задржи група
28 A-40 13 0 1 0 1 12 17 0.71 R1 757 Pipirelli $72.454.973 Задржи група
27 R-109 2 1 6 4 2 81 17 4.76 QF 1160 Pipirelli $32.294.790 Промовиран
26 M-1 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Dunnolop $-21.564.665 Спец пот
25 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 68 Badyear $13.641.042 Испаднат
24 Elite 17 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Badyear $10.633.554 Задржи група
23 M-2 2 1 5 2 0 73 17 4.29 R2 14 Badyear $38.640.897 Промовиран
22 M-2 10 0 2 0 1 25 17 1.47 R1 ? Dunnolop $14.746.017 Задржи група
21 P-14 1 6 10 0 7 107 17 6.29 SF ? Dunnolop $45.705.977 Промовиран
20 P-14 5 0 5 0 0 60 17 3.53 R1 94 Dunnolop $15.898.243 Задржи група
19 P-14 20 0 0 0 0 5 17 0.29 - 209 Pipirelli $2.452.146 Задржи група
18 P-14 12 0 2 0 0 13 17 0.76 R2 204 Dunnolop $20.837.060 Задржи група
17 A-31 2 5 8 5 2 87 17 5.12 F ? Pipirelli $29.522.119 Промовиран
16 A-31 8 0 1 0 0 28 17 1.65 QF ? blank $9.155.791 Задржи група
15 R-38 1 8 14 12 1 136 17 8 - 388 blank $16.496.132 Промовиран
14 P-7 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-353.117 Спец пот
13 P-7 17 0 0 0 0 11 17 0.65 - ? blank $9.333.689 Задржи група
12 A-41 1 9 11 15 5 113 17 6.65 - ? blank $32.535.404 Промовиран
11 R-18 3 2 7 8 0 70 17 4.12 - ? blank $15.910.014 Промовиран
10 A-23 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $-4.375.780 Испаднат
9 R-61 6 0 1 0 0 39 16 2.44 - - blank $805.120 Промовиран*
8 R-61 15 0 0 0 0 8 3 2.67 - - blank $2.252.272 Задржи група