Профил на менаџерот: Mindaugas Bauža

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mindaugas Bauža
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 10, 2011
Последна интеракција: Денес во 10:58:37
Постови на форумот:587  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (829)
Освоени поени:0 (1835)
Победи:0 (74)
Подиуми:0 (177)
Пол-позиции:0 (67)
Најбрзи круга:0 (75)
Просечно поени/трка: 0 (2.21)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 4, 2013)
Достигнувања:

56% отклучени

(197/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mindaugas Bauža Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:mindaugas22695

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 17
Број на најавувања:14358
Време поминато на ГПРО:5051.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Дете

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 1
Позиција во сезоната:14
Пари: $??.???.???
Возач: Piercarlo Brancatelli (168)
Технички Директор: Nigel Walkinshaw (118)
Екипа во целост:38
Гуми: Yokomama
Име на тим: Lithuanian Apples Team
Екипен пласман:15
Поени на тимот:101.2666

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mindaugas Bauža (Последна обнова: Апр 22 2012, 20:04:56)