Профил на менаџерот: Hubert Szolc

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hubert Szolc
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 10, 2011
Последна интеракција: Фев 22 2020, 10:20:36
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (477)
Освоени поени:0 (1114)
Победи:0 (55)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (71)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: 0 (2.34)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 17, 2012)
Достигнувања:

37% отклучени

(130/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hubert Szolc Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 5
Број на најавувања:5029
Време поминато на ГПРО:804.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 4
Позиција во сезоната:37
Пари: $??.???.???
Возач: Marc Merhi (135)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:16
Гуми: Yokomama
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Wellaz (A41) - 14 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-41 3 1 5 0 1 66 17 3.88 QF 770 Pipirelli $76.854.242 Промовиран
72 A-41 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1521 Pipirelli $58.928.636 Задржи група
71 A-41 21 0 0 0 0 3 17 0.18 - 1943 Pipirelli $39.360.317 Задржи група
70 R-69 4 3 6 0 0 84 17 4.94 SF 2816 Pipirelli $23.604.407 Промовиран
69 R-69 19 0 0 0 0 2 6 0.33 - 7060 Pipirelli $-16.742.248 Задржи група
64-68 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 P-9 39 0 0 0 0 0 0 - - 9840 blank $61.920.506 Пензиониран
62 P-9 19 0 1 0 1 8 11 0.73 R1 7126 Yokomama $95.917.342 Задржи група
61 P-9 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 448 Yokomama $84.544.386 Задржи група
60 A-109 1 7 13 12 5 125 17 7.35 W 768 Pipirelli $96.171.266 Промовиран
59 A-109 16 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 1519 Pipirelli $75.694.185 Задржи група
58 A-109 20 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 3516 Pipirelli $51.048.120 Задржи група
57 R-139 2 6 14 6 1 131 17 7.71 W 3171 Pipirelli $29.404.368 Промовиран
51-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-257 11 0 1 0 0 14 9 1.56 - - Pipirelli $49.318.564 Задржи група
46-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 R-117 11 0 0 0 0 15 12 1.25 QF - Pipirelli $75.270.816 Задржи група
44 R-117 8 1 2 4 0 48 17 2.82 R2 ? Pipirelli $37.035.202 Задржи група
43 A-47 37 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $8.190.956 Испаднат
42 P-20 30 0 0 0 0 0 15 0 QF - Avonn $9.902.321 Испаднат
41 P-20 20 0 1 0 0 8 16 0.5 R1 - Avonn $15.015.376 Задржи група
40 A-62 2 6 11 4 2 104 17 6.12 F ? Pipirelli $55.265.659 Промовиран
39 A-62 10 0 2 0 2 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $92.703.812 Задржи група
38 A-62 15 1 1 0 1 12 17 0.71 R1 ? Pipirelli $48.567.711 Задржи група
37 R-361 1 8 12 3 2 124 17 7.29 F ? Pipirelli $36.998.557 Промовиран
36 R-361 16 0 0 0 0 6 16 0.38 R2 - Pipirelli $48.637.840 Задржи група
35 A-33 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $-6.119.472 Испаднат
34 P-15 30 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $-7.102.141 Испаднат
33 A-39 4 2 5 15 0 67 16 4.19 R2 - Pipirelli $54.255.013 Промовиран
32 A-39 12 1 1 2 0 25 17 1.47 R2 ? Pipirelli $56.995.690 Задржи група
31 A-39 14 0 1 0 0 11 16 0.69 QF - Pipirelli $57.831.650 Задржи група
30 R-25 1 12 13 15 0 128 15 8.53 F - Pipirelli $23.751.595 Промовиран
29 R-25 1 7 8 10 0 88 17 5.18 R1 1509 Pipirelli $-16.718.899 Задржи група
28 R-25 13 0 0 0 0 12 11 1.09 - - Pipirelli $2.481.917 Задржи група
24 R-17 28 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $12.600.967 Задржи група