Профил на менаџерот: João Dyck

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:João Dyck
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 10, 2011
Последна интеракција: Авг 16 2011, 00:41:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (33)
Освоени поени:0 (5)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до João Dyck Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 17
Број на најавувања:150
Време поминато на ГПРО:14.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
27-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 R-223 24 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-3.640.440 Задржи група
25 R-223 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $5.785.344 Задржи група
24 R-223 33 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $18.202.551 Задржи група