Профил на менаџерот: László Németh

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:László Németh
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 13, 2011
Последна интеракција: Фев 2 2019, 11:46:00
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (358)
Освоени поени:0 (809)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (64)
Пол-позиции:0 (23)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(67/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до László Németh Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 1
Број на најавувања:3185
Време поминато на ГПРО:814.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
69-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
68 A-24 38 0 0 0 0 0 1 0 R1 11505 Pipirelli $5.900.507 Пензиониран
67 P-12 36 0 0 0 0 0 12 0 R1 6387 Yokomama $16.588.654 Испаднат
66 A-10 4 0 4 0 0 44 17 2.59 R1 1022 Pipirelli $29.780.993 Промовиран
65 A-10 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 3218 Pipirelli $47.787.591 Задржи група
64 A-10 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1742 Pipirelli $26.117.952 Задржи група
63 A-10 20 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4457 Pipirelli $51.684.867 Задржи група
62 R-199 4 0 5 0 0 69 14 4.93 - 6029 Pipirelli $27.305.759 Промовиран
48-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
47 A-39 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-13.243.420 Пензиониран
46 A-39 10 0 2 0 0 20 13 1.54 QF - Pipirelli $12.743.055 Задржи група
45 P-21 34 0 0 0 0 0 17 0 - 575 Avonn $27.281.705 Испаднат
44 A-116 3 5 6 0 1 80 17 4.71 R1 598 Pipirelli $61.159.294 Промовиран
43 A-116 10 0 1 0 1 22 17 1.29 R2 ? Pipirelli $43.093.315 Задржи група
42 A-116 7 0 4 2 0 45 17 2.65 SF ? Pipirelli $21.405.071 Задржи група
41 A-116 4 1 4 0 0 71 17 4.18 W 734 Pipirelli $44.107.139 Задржи група
40 A-116 11 0 2 0 0 28 17 1.65 SF 1147 Pipirelli $40.533.530 Задржи група
39 R-63 4 1 7 3 0 53 11 4.82 - - Pipirelli $40.492.491 Промовиран
35-38 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 A-64 38 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $5.060.111 Пензиониран
33 R-327 1 5 8 3 0 96 17 5.65 W 1057 Pipirelli $13.642.317 Промовиран
32 R-327 7 3 4 5 0 47 17 2.76 QF 1586 Pipirelli $801.778 Задржи група
31 R-327 6 0 1 0 0 32 15 2.13 R2 - Pipirelli $11.461.125 Задржи група
30 A-44 31 0 0 0 0 0 17 0 - 975 Pipirelli $27.310.880 Испаднат
29 R-262 1 3 10 5 0 97 17 5.71 W 1325 Pipirelli $40.860.974 Промовиран
28 R-262 10 0 1 4 0 31 17 1.82 R1 1793 Pipirelli $2.814.155 Задржи група
27 A-33 36 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $-2.268.195 Испаднат
26 A-33 27 0 0 0 0 1 13 0.08 - - Pipirelli $4.056.966 Задржи група
25 R-154 4 3 5 1 0 59 17 3.47 R1 ? Pipirelli $26.744.290 Промовиран