Профил на менаџерот: Maksymilian Mikuszewski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Generic white livery
Име:Maksymilian Mikuszewski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 1, 2011
Последна интеракција: Јун 13 2017, 17:12:00
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (578)
Освоени поени:0 (1304)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (115)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 3, 2012)
Достигнувања:

37% отклучени

(130/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maksymilian Mikuszewski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 4
Број на најавувања:3709
Време поминато на ГПРО:293.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
60-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 A-46 22 0 0 0 0 2 5 0.4 R1 9431 Pipirelli $17.606.518 Пензиониран
58 A-46 15 0 0 0 0 5 15 0.33 R1 5704 Pipirelli $13.827.340 Задржи група
57 R-133 2 6 16 16 0 136 17 8 W 2744 Pipirelli $31.355.981 Промовиран
56 P-17 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 1539 Dunnolop $4.731.642 Спец пот
55 M-2 37 0 0 0 0 0 17 0 - 540 Dunnolop $2.103.225 Испаднат
54 M-2 12 0 1 1 0 13 17 0.76 R1 179 Dunnolop $30.153.335 Задржи група
53 M-2 19 0 1 0 0 8 17 0.47 SF 135 Dunnolop $17.111.772 Задржи група
52 P-7 2 3 4 0 1 66 17 3.88 QF 127 Dunnolop $32.290.808 Промовиран
51 P-7 11 0 2 0 0 16 17 0.94 R1 215 Dunnolop $28.916.985 Задржи група
50 A-24 2 2 8 0 0 79 17 4.65 SF ? Pipirelli $98.284.838 Промовиран
49 A-24 4 1 3 0 0 56 17 3.29 SF 804 Pipirelli $73.979.686 Задржи група
48 A-24 5 0 1 0 0 51 17 3 QF 651 Pipirelli $52.931.979 Задржи група
47 A-24 4 0 4 0 0 51 17 3 F 695 Pipirelli $50.573.807 Задржи група
46 A-24 11 0 0 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $18.969.342 Задржи група
45 A-24 18 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 927 Pipirelli $17.256.411 Задржи група
44 R-108 1 7 16 15 1 133 17 7.82 W 1736 Pipirelli $19.424.853 Промовиран
43 M-1 35 0 0 0 0 0 17 0 R2 198 Avonn $1.124.421 Спец пот
42 M-1 12 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 ? Dunnolop $20.119.903 Задржи група
41 M-1 8 0 2 0 4 23 17 1.35 R2 ? Contimental $42.470.124 Задржи група
40 P-12 3 1 3 1 0 49 17 2.88 R2 ? Avonn $62.402.602 Промовиран
39 A-82 1 9 14 16 3 136 17 8 W 360 Pipirelli $79.661.038 Промовиран
38 A-82 5 2 6 4 1 52 17 3.06 R2 907 Pipirelli $66.528.620 Задржи група
37 P-18 36 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $9.472.317 Испаднат
36 A-60 6 2 4 1 1 43 17 2.53 SF ? Pipirelli $45.855.124 Промовиран*
35 P-5 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Yokomama $-270.529 Испаднат
34 P-5 6 0 3 1 0 41 17 2.41 QF 93 Yokomama $16.601.903 Задржи група
33 P-5 18 0 1 0 0 12 17 0.71 - ? Yokomama $7.806.172 Задржи група
32 P-5 15 0 0 0 0 14 17 0.82 R2 ? Dunnolop $36.463.473 Задржи група
31 P-5 11 0 1 0 0 21 17 1.24 QF 138 Dunnolop $22.352.291 Задржи група
30 A-12 4 1 9 0 0 87 17 5.12 SF ? Pipirelli $47.995.073 Промовиран
29 A-12 7 0 4 1 0 42 17 2.47 R1 718 Pipirelli $48.763.420 Задржи група
28 A-12 8 1 3 0 1 33 17 1.94 QF ? Pipirelli $37.494.846 Задржи група
27 A-12 19 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 854 Pipirelli $13.605.173 Задржи група
26 R-150 3 0 7 0 0 61 17 3.59 QF ? Pipirelli $11.766.883 Промовиран
25 R-150 10 0 0 0 0 21 14 1.5 - - Pipirelli $-12.987.723 Задржи група