Профил на менаџерот: Robert Gibson

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er - 2008
Име:Robert Gibson
Држава: Австралија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 22, 2008
Последна интеракција: Мај 20 2022, 14:48:04
Постови на форумот:1128  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (665)
Освоени поени:35 (1795)
Победи:0 (46)
Подиуми:3 (153)
Пол-позиции:0 (64)
Најбрзи круга:0 (32)
Просечно поени/трка: 3.5 (2.7)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

36% отклучени

(135/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Robert Gibson Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 1
Број на најавувања:4080
Време поминато на ГПРО:1125.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 20
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Tobias Stippler (96)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Robert Gibson (Последна обнова: Јун 9 2015, 11:39:38)
"In the end, it's not how many breathes you take but how many moments take your breath away.".