Профил на менаџерот: Marcin Ross

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Marcin Ross
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 3, 2011
Последна интеракција: Мај 12 2016, 00:06:02
Постови на форумот:28  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (401)
Освоени поени:0 (555)
Победи:0 (17)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (30)
Просечно поени/трка: - (1.38)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(92/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Marcin Ross Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 4
Број на најавувања:3559
Време поминато на ГПРО:926.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Marcin Ross (Последна обнова: Мај 12 2012, 19:44:51)
* Pierwszy start - sezon 25, wyścig 4
* Pierwsze punkty - sezon 25, wyścig 5
* Pierwsze podium - sezon 25, wyścig 6
* Pierwsze zwycięstwo - sezon 25, wyścig 6
* Pierwsze najszybsze okrążenie - sezon 25, wyścig 7
* Pierwsze pole startowe - sezon 26, wyścig 8
* Puchar grupy Rookie 3 - sezon 26, miejsce 2
* Puchar grupy Amateur 54 - sezon 30, miejsce 1