Профил на менаџерот: Thomas Rest

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thomas Rest
Држава: Германија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 7, 2006
Последна интеракција: Апр 20 2017, 18:22:07
Постови на форумот:473  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (629)
Освоени поени:0 (536)
Победи:0 (14)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (20)
Просечно поени/трка: - (0.85)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Сеп 1, 2007)
Достигнувања:

14% отклучени

(50/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thomas Rest Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:HyperTomCat

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 14
Број на најавувања:12947
Време поминато на ГПРО:2187.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Thomas Rest (Последна обнова: Ное 18 2006, 19:37:16)
Season 1: Master 3 - position 21 - points 2 - avg position 16 - avg points 0.12 - current money 4.780.836