Профил на менаџерот: Antonio Soeiro

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Antonio Soeiro
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 11, 2011
Последна интеракција: Мај 3 2013, 00:53:24
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (176)
Освоени поени:0 (338)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (1.92)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(41/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Antonio Soeiro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 7
Број на најавувања:1498
Време поминато на ГПРО:240.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
36-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 R-101 13 0 0 0 0 15 13 1.15 R1 - Pipirelli $26.396.202 Задржи група
34 A-44 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $18.487.625 Испаднат
33 R-225 1 7 9 2 0 99 17 5.82 F ? Pipirelli $43.148.935 Промовиран
32 R-225 10 0 2 0 2 25 16 1.56 R2 - Pipirelli $-14.230.740 Задржи група
31 R-225 5 2 6 0 0 61 17 3.59 QF 1700 Pipirelli $49.438.719 Задржи група
30 R-225 9 0 3 0 1 31 17 1.82 R1 1765 Pipirelli $-7.618.021 Задржи група
29 A-29 30 0 0 0 0 0 17 0 - 1533 Pipirelli $10.930.312 Испаднат
28 A-29 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $45.604.195 Задржи група
27 R-147 2 3 8 4 1 80 17 4.71 SF ? Pipirelli $26.215.586 Промовиран
26 R-147 14 1 1 0 1 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $-24.883.381 Задржи група
25 R-147 15 0 1 0 0 11 11 1 - - Pipirelli $5.875.521 Задржи група