Профил на менаџерот: Felipe Hernandez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Felipe Hernandez
Држава: Колумбија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 26, 2011
Последна интеракција: Сеп 26 2020, 01:09:34
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (344)
Освоени поени:0 (469)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.36)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

14% отклучени

(50/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Felipe Hernandez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 11
Број на најавувања:2306
Време поминато на ГПРО:573.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
47-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
46 A-18 13 0 2 0 0 16 9 1.78 R2 - Pipirelli $-40.928.484 Пензиониран
45 A-18 24 0 0 0 0 2 17 0.12 QF ? Pipirelli $8.330.120 Задржи група
44 A-18 17 0 0 4 1 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $28.751.174 Задржи група
43 A-18 7 0 2 0 0 29 17 1.71 QF ? Pipirelli $22.499.898 Задржи група
42 A-18 18 0 0 0 0 7 16 0.44 QF - Pipirelli $11.057.026 Задржи група
41 R-320 3 2 8 0 0 76 16 4.75 R2 - Pipirelli $11.016.620 Промовиран
40 A-39 29 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $-22.983.511 Испаднат
39 A-39 18 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $8.304.681 Задржи група
38 A-39 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $18.608.466 Задржи група
37 A-39 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $14.328.295 Задржи група
36 A-39 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $5.383.900 Задржи група
35 A-39 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $2.444.123 Задржи група
34 R-115 2 3 11 0 0 91 17 5.35 F ? Pipirelli $23.772.717 Промовиран
33 R-115 10 3 3 0 0 42 13 3.23 R2 - Pipirelli $-7.816.456 Задржи група
32 A-54 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $2.975.840 Испаднат
31 R-223 1 4 11 3 0 100 17 5.88 W 1202 Pipirelli $11.931.994 Промовиран
30 R-223 4 1 6 4 1 57 17 3.35 R1 ? Pipirelli $11.808.149 Задржи група
29 R-223 16 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2441 Pipirelli $14.536.454 Задржи група
28 R-223 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Pipirelli $-5.387.828 Задржи група
27 R-223 14 0 0 3 0 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $-11.229.449 Задржи група
26 R-223 22 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 - Pipirelli $-2.683.238 Задржи група
25 R-223 24 0 0 0 0 1 4 0.25 - - Pipirelli $-20.859.560 Задржи група