Профил на менаџерот: Hans-Patrick Müür

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hans-Patrick Müür
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 28, 2011
Последна интеракција: Јун 10 2020, 18:47:15
Постови на форумот:30  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (414)
Освоени поени:0 (1162)
Победи:0 (50)
Подиуми:0 (101)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (40)
Просечно поени/трка: - (2.81)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

46% отклучени

(162/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hans-Patrick Müür Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 12
Број на најавувања:6855
Време поминато на ГПРО:963.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Hans-Patrick Müür (Последна обнова: Апр 3 2017, 13:51:03)
WINS! (50)

Laguna Seca:
Monte Carlo:
Istanbul:
Indianapolis Oval:
Oesterreichring:
Anderstorp:
Ahvenisto:
Shanghai:
Portimao:
Adelaide:
Suzuka:
Jerez:
Brno:
Irungattukottai:
Bucharest Ring:
Buenos Aires:
Hungaroring:
Nurburgring:
Paul Ricard:
Interlagos:
Zandvoort:
Barcelona:
New Delhi:
Yeongam:
Montreal:
Valencia:
A1-Ring:
Kaunas:
Poznan:
Sakhir:
Zolder:
Estoril:
Imola:
Sochi: