Профил на менаџерот: Mihail Morozov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Mihail Morozov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 31, 2011
Последна интеракција: Вчера во 18:02:40
Постови на форумот:136  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:15 (1082)
Освоени поени:2 (2258)
Победи:0 (77)
Подиуми:0 (204)
Пол-позиции:0 (107)
Најбрзи круга:0 (129)
Просечно поени/трка: 0.13 (2.09)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 6, 2011)
Достигнувања:

68% отклучени

(252/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mihail Morozov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:13463
Време поминато на ГПРО:4281.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Elite
Позиција во сезоната:25
Пари: $?.???.???
Возач: Erik Aiello (216)
Технички Директор: Gabriele Provera (127)
Екипа во целост:54
Гуми: Yokomama
Име на тим: MatrËshka
Екипен пласман:72
Поени на тимот:366.0666

Спонзори

Bank of Americans (P14) - 5 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 Elite 9 1 3 0 1 36 17 2.12 QF 8 Bridgerock $22.754.564 Задржи група
87 M-2 3 1 5 1 3 67 17 3.94 F 984 Dunnolop $34.782.660 Промовиран
86 M-2 4 1 9 2 4 68 17 4 SF 159 Badyear $69.102.963 Задржи група
85 P-14 1 11 15 11 13 149 17 8.76 W 53 Badyear $136.290.523 Промовиран
84 P-14 5 0 1 0 0 41 17 2.41 R1 189 Avonn $139.297.899 Задржи група
83 P-14 5 0 5 1 1 46 17 2.71 SF 266 Avonn $134.269.777 Задржи група
82 P-14 11 0 1 0 0 22 17 1.29 SF 274 Avonn $132.104.039 Задржи група
81 A-18 2 4 13 6 10 112 17 6.59 W 618 Pipirelli $129.727.756 Промовиран
80 A-18 7 2 4 1 4 46 17 2.71 R2 1154 Pipirelli $90.483.258 Задржи група
79 A-18 7 0 2 0 0 33 17 1.94 SF 1040 Pipirelli $49.894.342 Задржи група
78 A-18 11 0 1 0 0 23 17 1.35 R1 809 Pipirelli $30.258.492 Задржи група
77 A-18 6 0 3 2 5 35 17 2.06 R2 933 Pipirelli $20.473.212 Задржи група
76 A-18 5 2 2 3 5 48 17 2.82 SF 1054 Pipirelli $15.862.639 Задржи група
75 A-18 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 1368 Pipirelli $22.008.636 Задржи група
74 A-18 25 0 0 0 0 0 17 0 R2 4460 Pipirelli $5.595.004 Задржи група
73 P-25 21 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 4319 Contimental $-12.348.394 Испаднат
72 M-1 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 365 Contimental $-739.602 Испаднат
71 M-1 11 0 1 0 0 15 17 0.88 QF 87 Badyear $12.814.681 Задржи група
70 Elite 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 593 Michelini $1.808.076 Испаднат
69 Elite 15 1 1 0 1 11 17 0.65 QF 21 Contimental $21.451.516 Задржи група
68 Elite 17 0 1 1 2 10 17 0.59 R1 21 Contimental $28.233.793 Задржи група
67 M-5 2 3 8 1 3 83 17 4.88 W 30 Dunnolop $46.917.820 Промовиран
66 M-5 4 1 4 0 4 45 17 2.65 QF 45 Contimental $50.413.007 Задржи група
65 M-5 7 0 2 0 2 34 17 2 SF 1361 Dunnolop $50.634.515 Задржи група
64 P-2 1 4 9 6 6 104 17 6.12 W 102 Dunnolop $126.207.461 Промовиран
63 P-2 7 0 0 1 0 23 17 1.35 QF 387 Yokomama $115.385.782 Задржи група
62 A-21 1 7 12 8 7 114 17 6.71 W 731 Pipirelli $150.135.231 Промовиран
61 A-21 5 1 4 10 5 46 17 2.71 W 2961 Pipirelli $93.460.004 Задржи група
60 P-10 2 4 10 8 6 93 17 5.47 F 103 Michelini $-3.374.657 Испаднат
59 A-58 1 10 14 11 12 130 17 7.65 F 821 Pipirelli $38.999.842 Промовиран
58 A-58 4 1 6 11 7 60 17 3.53 QF 1240 Pipirelli $21.719.063 Задржи група
57 P-6 23 0 1 0 0 6 16 0.38 R2 5004 Avonn $-13.944.215 Испаднат
56 M-1 33 0 0 0 0 0 17 0 - 144 Dunnolop $6.132.724 Испаднат
55 M-1 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 225 Contimental $8.519.546 Задржи група
54 Elite 39 0 0 0 0 0 17 0 - 917 Pipirelli $18.679.024 Испаднат
53 Elite 9 1 2 1 0 24 17 1.41 R2 75 Hancock $26.459.038 Задржи група
52 Elite 13 0 0 0 0 9 17 0.53 - 144 Dunnolop $20.775.468 Задржи група
51 Elite 19 0 0 0 0 6 17 0.35 QF 8 Bridgerock $13.184.294 Задржи група
50 Elite 14 0 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Contimental $32.750.780 Задржи група
49 Elite 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 96 Contimental $41.383.130 Задржи група
48 Elite 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 124 Contimental $38.699.413 Задржи група
47 Elite 21 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 163 Badyear $10.743.467 Задржи група
46 Elite 13 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Badyear $41.037.403 Задржи група
45 M-3 2 2 6 3 2 81 17 4.76 QF 21 Dunnolop $51.280.571 Промовиран
44 M-3 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 165 Avonn $33.365.960 Задржи група
43 M-3 12 1 1 2 4 14 17 0.82 R1 219 Contimental $22.138.420 Задржи група
42 P-16 2 4 8 3 5 81 17 4.76 SF ? Dunnolop $25.909.209 Промовиран
41 P-16 14 0 0 0 1 8 17 0.47 R1 249 Yokomama $4.154.720 Задржи група
40 P-16 19 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Avonn $14.425.746 Задржи група
39 P-16 10 0 0 0 4 22 17 1.29 SF ? Contimental $7.758.437 Задржи група
38 A-15 5 1 8 0 1 73 17 4.29 SF 366 Pipirelli $53.135.213 Промовиран*
37 P-6 30 0 0 0 2 1 16 0.06 R1 - Yokomama $20.354.849 Испаднат
36 P-6 6 1 3 1 2 35 17 2.06 QF ? Michelini $3.726.429 Задржи група
35 P-6 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Dunnolop $54.183.107 Задржи група
34 P-6 9 1 3 0 1 27 17 1.59 QF 132 Badyear $25.797.601 Задржи група
33 P-6 12 0 1 0 0 13 17 0.76 QF ? Badyear $38.680.269 Задржи група
32 P-6 22 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? Badyear $40.537.920 Задржи група
31 A-33 3 2 7 0 2 63 17 3.71 R2 ? Pipirelli $53.044.102 Промовиран
30 A-33 9 0 2 0 0 18 16 1.12 R2 - Pipirelli $35.313.102 Задржи група
29 A-33 25 0 0 0 0 1 17 0.06 QF 950 Pipirelli $42.235.953 Задржи група
28 R-16 1 6 15 13 1 130 17 7.65 W 843 Pipirelli $44.570.961 Промовиран
27 R-16 6 3 7 0 1 62 17 3.65 R1 1166 Pipirelli $-21.794.873 Задржи група
26 R-16 16 0 1 0 1 8 17 0.47 QF ? Pipirelli $-21.986.123 Задржи група