Профил на менаџерот: Kaarel Mägi

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kaarel Mägi
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 1, 2011
Последна интеракција: Фев 7 2022, 22:02:59
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (565)
Освоени поени:0 (82)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (4)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (0.15)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(12/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kaarel Mägi Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 3
Број на најавувања:1401
Време поминато на ГПРО:451.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
85 R-19 18 0 0 0 0 0 9 0 - 6436 Pipirelli $28.799.825 Задржи група
61-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
60 R-166 23 0 0 0 0 0 5 0 R1 10381 Pipirelli $5.219.711 Задржи група
59 R-166 23 0 0 0 0 0 13 0 R1 8260 Pipirelli $21.993.050 Задржи група
58 R-166 20 0 0 0 0 0 16 0 R1 7244 Pipirelli $7.146.351 Задржи група
57 R-166 17 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 7341 Pipirelli $30.753.709 Задржи група
56 R-166 10 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 7001 Pipirelli $14.393.728 Задржи група
55 R-166 13 0 0 0 0 3 15 0.2 R2 8144 Pipirelli $34.096.367 Задржи група
54 R-166 10 0 1 0 0 17 15 1.13 QF 8914 Pipirelli $14.701.928 Задржи група
53 R-166 17 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 9128 Pipirelli $14.146.804 Задржи група
52 R-166 10 0 1 0 0 13 16 0.81 QF - Pipirelli $10.038.877 Задржи група
51 R-166 11 0 1 0 0 13 16 0.81 R1 - Pipirelli $11.220.772 Задржи група
50 R-166 16 0 0 0 0 4 11 0.36 R1 - Pipirelli $26.093.253 Задржи група
49 R-166 16 0 0 0 1 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $16.923.924 Задржи група
48 R-166 13 0 1 0 0 7 14 0.5 R2 - Pipirelli $14.972.190 Задржи група
47 R-166 19 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $2.736.968 Задржи група
46 R-166 15 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-10.502.389 Задржи група
45 R-166 21 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-2.941.955 Задржи група
44 R-166 18 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $-5.518.117 Задржи група
43 R-166 11 0 0 0 0 7 17 0.41 QF ? Pipirelli $-712.490 Задржи група
42 R-166 20 0 0 0 0 0 16 0 QF - Pipirelli $-4.791.887 Задржи група
41 R-166 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $1.263.256 Задржи група
40 R-166 17 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-1.825.469 Задржи група
39 R-166 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $-2.937.162 Задржи група
38 R-166 23 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-2.237.169 Задржи група
37 R-166 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $1.256.744 Задржи група
36 R-166 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-5.661.905 Задржи група
35 R-166 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-25.469.195 Задржи група
34 R-166 28 0 0 0 1 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-1.469.521 Задржи група
33 R-166 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $12.309.708 Задржи група
32 R-166 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-15.469.223 Задржи група
31 R-166 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $422.914 Задржи група
30 R-166 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-5.390.778 Задржи група
29 R-166 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $840.459 Задржи група
28 R-166 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $4.451.658 Задржи група
27 R-166 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $4.035.081 Задржи група
26 R-166 33 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $2.614.987 Задржи група
25 R-166 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $13.362.600 Задржи група