Профил на менаџерот: Theo Panag

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Theo Panag
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 26, 2008
Последна интеракција: Окт 12 2016, 16:57:15
Постови на форумот:270  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (781)
Освоени поени:0 (1421)
Победи:0 (39)
Подиуми:0 (115)
Пол-позиции:0 (25)
Најбрзи круга:0 (30)
Просечно поени/трка: - (1.82)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 2, 2008)
Достигнувања:

33% отклучени

(118/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Theo Panag Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 2
Број на најавувања:21242
Време поминато на ГПРО:9462.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Theo Panag (Последна обнова: Сеп 29 2012, 12:34:19)
Omnia causa fiunt