Профил на менаџерот: Vitaly Mihailov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vitaly Mihailov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 18, 2011
Последна интеракција: Дек 20 2011, 18:30:12
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (45)
Освоени поени:0 (59)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (4)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.31)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 5, 2011)
Достигнувања:

5% отклучени

(17/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vitaly Mihailov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:668
Време поминато на ГПРО:215.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
29-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 A-2 36 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $-3.361.728 Пензиониран
27 R-223 6 2 4 3 1 55 17 3.24 R1 1457 Pipirelli $8.920.651 Промовиран*
26 R-223 19 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 2170 Pipirelli $-13.960.609 Задржи група