Профил на менаџерот: Eric Bigot

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Eric Bigot
Држава: Франција
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 22, 2011
Последна интеракција: Мар 23 2017, 11:08:50
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (297)
Освоени поени:0 (502)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (26)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.69)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

9% отклучени

(33/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eric Bigot Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:1581
Време поминато на ГПРО:426.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
45-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
44 A-78 35 0 0 0 0 0 1 0 R1 - Pipirelli $19.365.285 Пензиониран
43 A-78 23 0 0 0 0 1 16 0.06 R2 - Pipirelli $35.045.625 Задржи група
42 A-78 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $38.097.728 Задржи група
41 A-78 13 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 981 Pipirelli $24.703.971 Задржи група
40 A-78 21 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 984 Pipirelli $33.035.942 Задржи група
39 R-407 4 3 4 8 0 81 17 4.76 QF 1833 Pipirelli $33.166.658 Промовиран
38 A-1 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1521 Pipirelli $8.853.802 Испаднат
37 R-327 4 1 3 0 0 53 17 3.12 SF ? Pipirelli $8.561.877 Промовиран
36 R-327 7 1 2 0 0 47 17 2.76 QF ? Pipirelli $6.913.364 Задржи група
35 R-327 13 0 0 0 0 17 17 1 R2 2574 Pipirelli $5.882.480 Задржи група
34 R-327 13 0 1 0 0 20 17 1.18 QF 2288 Pipirelli $-2.622.883 Задржи група
33 R-327 15 0 1 0 0 16 14 1.14 QF - Pipirelli $-4.460.722 Задржи група
32 R-327 6 0 3 1 0 49 13 3.77 R1 - Pipirelli $2.681.660 Задржи група
31 R-327 7 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 1943 Pipirelli $8.662.053 Задржи група
30 A-63 32 0 0 0 0 0 17 0 - 775 Pipirelli $1.795.726 Испаднат
29 R-298 4 0 4 2 0 63 17 3.71 W 1534 Pipirelli $20.846.620 Промовиран*
28 A-31 31 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $9.972.344 Испаднат
27 R-222 3 0 3 0 0 64 17 3.76 QF 1201 Pipirelli $7.884.254 Промовиран
26 R-222 7 0 4 0 0 42 17 2.47 SF ? Pipirelli $6.411.359 Задржи група