Профил на менаџерот: Sergey Sizov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Sergey Sizov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 23, 2011
Последна интеракција: Ное 7 2011, 18:07:47
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (34)
Освоени поени:0 (140)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (14)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (4.12)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 24, 2011)
Достигнувања:

6% отклучени

(21/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Sizov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:311
Време поминато на ГПРО:93.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Sergey Sizov (Последна обнова: Окт 29 2011, 11:10:45)
Season 26 - Rookie 223 - first season at GPRO
Poznan GP (Race 3) - first points
Singapore GP (Race 5) - first podium
Magny Cours GP (Race 16) - first victory
Best place - 1st
Worst place - 29th
Podiums: 7
Finish in the points: 11
Points: 66
Results:
- 5th place
- Rookie Cup winner

Season 27 - Rookie 223 - first promotion
Bucharest Ring GP (Race 1) - first best lap
Anderstorp GP (Race 4) - first pole position
Best place - 1st
Worst place - 26th
First places: 4
Podiums: 7
Finish in the points: 11
Points: 74
Results:
- 2nd place
- Promotion in Amateur