Профил на менаџерот: Lucas Nip

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lucas Nip
Држава: Венецуела
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 25, 2011
Последна интеракција: Авг 25 2019, 21:40:01
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (634)
Освоени поени:0 (961)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (71)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (14)
Просечно поени/трка: - (1.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(89/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lucas Nip Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 1
Број на најавувања:7398
Време поминато на ГПРО:1333.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
66-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
65 P-17 40 0 0 0 0 0 5 0 - 9886 Dunnolop $-108.269.351 Пензиониран
64 A-64 2 1 8 1 7 71 16 4.44 SF 4265 Pipirelli $34.940.947 Промовиран
63 A-64 7 1 2 0 3 41 15 2.73 QF 5974 Pipirelli $27.523.706 Задржи група
62 A-64 19 0 0 0 0 4 9 0.44 R1 7940 Pipirelli $56.289.656 Задржи група
61 A-64 9 0 1 0 2 22 14 1.57 R2 6318 Pipirelli $65.840.211 Задржи група
60 A-64 7 0 2 0 2 38 16 2.38 QF 4276 Pipirelli $93.496.364 Задржи група
59 A-64 14 0 0 0 0 8 15 0.53 R2 5558 Pipirelli $86.732.645 Задржи група
58 A-64 24 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 6425 Pipirelli $96.699.405 Задржи група
57 A-64 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 7043 Pipirelli $84.470.612 Задржи група
56 A-64 16 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 5935 Pipirelli $31.212.228 Задржи група
55 A-64 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 3481 Pipirelli $17.198.220 Задржи група
54 R-3 1 12 15 15 0 147 17 8.65 W 3651 Pipirelli $16.730.268 Промовиран
53 A-61 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 7043 Pipirelli $-18.938.315 Испаднат
52 A-61 14 0 0 0 0 14 16 0.88 R1 - Pipirelli $12.268.485 Задржи група
51 A-61 25 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $13.420.340 Задржи група
50 A-61 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Pipirelli $22.637.967 Задржи група
49 A-61 18 0 0 0 0 8 14 0.57 R1 - Pipirelli $30.050.057 Задржи група
48 A-61 14 0 1 1 0 20 16 1.25 QF - Pipirelli $19.677.872 Задржи група
47 A-61 13 0 2 0 0 14 16 0.88 R2 - Pipirelli $19.643.927 Задржи група
46 A-61 16 0 0 0 0 5 16 0.31 QF - Pipirelli $15.883.478 Задржи група
45 A-61 21 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $18.423.863 Задржи група
44 A-61 9 0 2 0 0 21 17 1.24 QF ? Pipirelli $17.342.199 Задржи група
43 A-61 17 0 0 0 0 7 17 0.41 SF ? Pipirelli $5.863.948 Задржи група
42 A-61 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $16.466.740 Задржи група
41 A-61 24 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $4.449.584 Задржи група
40 A-61 28 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $5.302.934 Задржи група
39 A-61 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Pipirelli $10.853.185 Задржи група
38 R-135 2 3 9 3 0 103 17 6.06 F 1882 Pipirelli $26.157.979 Промовиран
37 A-76 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $4.199.355 Испаднат
36 R-193 3 2 7 0 0 74 17 4.35 W 1663 Pipirelli $22.384.597 Промовиран
35 R-193 8 0 2 0 0 36 17 2.12 R2 ? Pipirelli $10.768.724 Задржи група
34 R-193 9 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 ? Pipirelli $29.556.423 Задржи група
33 A-66 24 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 - Pipirelli $-764.915 Испаднат
32 R-131 1 4 8 0 0 88 17 5.18 W ? Pipirelli $30.091.031 Промовиран
31 R-131 3 2 8 1 0 95 17 5.59 SF 1090 Pipirelli $-13.257.902 Задржи група
30 R-131 6 1 2 0 0 39 17 2.29 R2 ? Pipirelli $2.015.517 Задржи група
29 R-131 13 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 2310 Pipirelli $15.228.844 Задржи група
28 R-131 10 0 1 0 0 30 17 1.76 R2 ? Pipirelli $-5.877.608 Задржи група
27 R-131 24 0 0 0 0 2 13 0.15 R2 - Pipirelli $-12.991.606 Задржи група
26 R-131 23 0 0 0 0 0 17 0 QF ? Pipirelli $10.187.046 Задржи група