Профил на менаџерот: Maicel Järv

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Maicel Järv
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 10, 2011
Последна интеракција: Апр 7 2021, 18:40:25
Постови на форумот:27  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (457)
Освоени поени:0 (896)
Победи:0 (22)
Подиуми:0 (77)
Пол-позиции:0 (37)
Најбрзи круга:0 (19)
Просечно поени/трка: - (1.96)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 17, 2011)
Достигнувања:

27% отклучени

(98/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maicel Järv Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 5
Број на најавувања:6092
Време поминато на ГПРО:1319.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 A-60 40 0 0 0 0 0 4 0 R1 7931 Pipirelli $87.351.727 Спец пот
80 R-99 2 0 12 1 0 98 17 5.76 W 3002 Pipirelli $63.736.027 Промовиран
79 R-99 13 0 0 0 0 5 7 0.71 - 6362 Pipirelli $30.604.749 Задржи група
77-78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
76 A-46 10 1 1 0 0 19 5 3.8 R2 8518 Pipirelli $4.644.730 Пензиониран
75 A-46 10 1 3 1 1 31 16 1.94 R2 3914 Pipirelli $18.970.009 Задржи група
74 A-46 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2075 Pipirelli $141.422.766 Задржи група
73 A-46 26 0 0 0 0 0 17 0 R2 1856 Pipirelli $129.140.716 Задржи група
72 A-46 19 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 2328 Pipirelli $103.101.049 Задржи група
71 A-46 25 0 0 0 0 0 15 0 R2 5453 Pipirelli $83.121.495 Задржи група
70 A-46 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 2489 Pipirelli $68.991.266 Задржи група
69 R-172 1 5 10 12 3 110 17 6.47 SF 2757 Pipirelli $69.895.702 Промовиран
68 R-172 2 3 11 7 3 96 15 6.4 - 5357 Pipirelli $-21.919.912 Задржи група
64-67 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
63 R-164 20 0 0 0 0 0 0 - R1 11008 Pipirelli $26.924.000 Задржи група
62 R-164 25 0 0 0 0 0 0 - - 11327 Pipirelli $15.212.000 Задржи група
58-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 A-78 25 0 0 0 0 2 4 0.5 R1 10052 Pipirelli $51.348.229 Пензиониран
56 A-78 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 1745 Pipirelli $54.222.285 Задржи група
55 R-12 1 4 10 9 8 101 17 5.94 F 3054 Pipirelli $37.613.217 Промовиран
44-54 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-243 27 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $17.394.543 Задржи група
42 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 A-77 8 0 0 0 0 21 10 2.1 R2 - Pipirelli $32.107.083 Пензиониран
40 A-77 4 0 5 0 0 48 17 2.82 R2 772 Pipirelli $52.399.290 Задржи група
39 A-77 25 0 0 0 0 3 16 0.19 QF - Pipirelli $57.144.136 Задржи група
38 A-77 20 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 ? Pipirelli $22.451.947 Задржи група
37 A-77 24 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $50.046.010 Задржи група
36 A-77 16 0 1 0 0 9 17 0.53 - 1327 Pipirelli $70.550.036 Задржи група
35 R-94 4 2 4 3 0 70 17 4.12 F 2032 Pipirelli $40.743.889 Промовиран
34 A-51 29 0 0 0 0 4 16 0.25 - - Pipirelli $-1.752.463 Испаднат
33 A-51 17 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 ? Pipirelli $14.519.398 Задржи група
32 R-347 2 2 6 3 1 81 17 4.76 F 1427 Pipirelli $29.613.406 Промовиран*
31 A-53 29 0 0 0 0 2 15 0.13 R1 - Pipirelli $12.203.330 Испаднат
30 P-3 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $4.436.529 Испаднат
29 A-53 4 0 2 0 2 53 16 3.31 W - Pipirelli $23.537.907 Промовиран
28 A-53 17 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $21.825.195 Задржи група
27 R-175 2 2 9 1 0 83 17 4.88 W ? Pipirelli $20.151.520 Промовиран
26 R-175 11 2 2 0 1 20 13 1.54 - - Pipirelli $-4.377.938 Задржи група