Профил на менаџерот: Vojta Kalivoda

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vojta Kalivoda
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 12, 2011
Последна интеракција: Мај 21 2018, 11:11:37
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (41)
Освоени поени:0 (52)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(11/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vojta Kalivoda Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 39, Трка 3
Број на најавувања:399
Време поминато на ГПРО:62.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-72 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 R-53 13 0 0 0 0 5 9 0.56 - 7697 Pipirelli $28.483.172 Задржи група
50-63 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-55 30 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $13.356.217 Испаднат
48 R-44 5 0 2 3 0 47 13 3.62 - - Pipirelli $26.552.786 Промовиран
39-47 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
32 R-121 26 0 0 0 0 0 7 0 - - Pipirelli $38.879.755 Задржи група
26 R-184 30 0 0 0 0 0 11 0 - - Pipirelli $13.491.146 Задржи група