Профил на менаџерот: Richard Lee

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Richard Lee
Држава: Малезија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 13, 2011
Последна интеракција: Јул 2 2014, 06:23:44
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (64)
Освоени поени:0 (118)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (6)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.84)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(9/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Richard Lee Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 6
Број на најавувања:272
Време поминато на ГПРО:67 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
31-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 A-54 39 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $6.316.780 Пензиониран
29 R-22 3 1 6 0 0 82 15 5.47 SF - Pipirelli $20.541.104 Промовиран
28 R-22 20 0 0 0 0 1 10 0.1 QF - Pipirelli $1.048.780 Задржи група
27 R-22 11 0 0 0 0 19 16 1.19 R2 - Pipirelli $9.555.921 Задржи група
26 R-22 13 0 0 0 0 15 12 1.25 - - Pipirelli $16.230.862 Задржи група