Профил на менаџерот: Martin Rennit

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Martin Rennit
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 17, 2011
Последна интеракција: Денес во 08:00:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (750)
Освоени поени:89 (5479)
Победи:5 (328)
Подиуми:8 (575)
Пол-позиции:1 (307)
Најбрзи круга:5 (156)
Просечно поени/трка: 6.36 (7.31)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

62% отклучени

(218/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martin Rennit Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 7
Број на најавувања:7512
Време поминато на ГПРО:1231.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 22
Позиција во сезоната:2
Пари: $??.???.???
Возач: Ferdinando Rigon (101)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Wikmani poisid (Wikman guys)
Екипен пласман:516
Поени на тимот:77

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Martin Rennit (Последна обнова: Јан 21 2013, 11:03:00)