Профил на менаџерот: Greg Tomczak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Greg Tomczak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 19, 2011
Последна интеракција: Јун 20 2014, 21:56:07
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (187)
Освоени поени:0 (354)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (30)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.89)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

12% отклучени

(42/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Greg Tomczak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 8
Број на најавувања:2518
Време поминато на ГПРО:682.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
43-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 A-79 36 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $57.666.837 Пензиониран
41 R-354 3 1 7 0 0 74 16 4.62 QF - Pipirelli $55.846.447 Промовиран
40 R-354 5 3 7 4 1 54 12 4.5 - - Pipirelli $-335.996 Задржи група
37-39 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 A-23 39 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $25.460.434 Пензиониран
35 A-23 11 0 2 0 0 22 11 2 QF - Pipirelli $35.891.330 Задржи група
34 A-23 19 0 0 0 0 7 14 0.5 R1 - Pipirelli $33.564.952 Задржи група
33 A-23 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 534 Pipirelli $52.896.483 Задржи група
32 A-23 5 1 4 1 0 51 17 3 R2 ? Pipirelli $56.733.162 Задржи група
31 A-23 16 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 604 Pipirelli $31.988.550 Задржи група
30 A-23 15 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 521 Pipirelli $13.224.949 Задржи група
29 A-23 24 0 0 0 0 1 17 0.06 QF 654 Pipirelli $14.986.055 Задржи група
28 R-51 3 2 5 2 0 67 17 3.94 QF 1242 Pipirelli $20.384.561 Промовиран
27 R-51 7 1 3 0 1 39 17 2.29 QF 1648 Pipirelli $-16.480.805 Задржи група
26 R-51 12 0 2 0 0 17 10 1.7 - - Pipirelli $-3.332.141 Задржи група