Профил на менаџерот: Michal Kruk

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Michal Kruk
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 24, 2011
Последна интеракција: Мар 8 2020, 19:24:26
Постови на форумот:416  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (547)
Освоени поени:0 (1053)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (36)
Најбрзи круга:0 (53)
Просечно поени/трка: - (1.93)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 30, 2011)
Достигнувања:

40% отклучени

(144/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michal Kruk Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 9
Број на најавувања:7843
Време поминато на ГПРО:1774.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Michal Kruk (Последна обнова: Окт 13 2017, 17:16:00)
New start, New sezon, new Idea...

- Far, far away in the darkness time Players found only one way to the future, to the win, to the elite!?

- Really? No!!

So new target:

From Paris to Berl...no! No! No! From Rookie to Elite !

One driver to conected all!
One driver to promote to all class!
One driver to dominate and win in the darkness time ;)