Профил на менаџерот: Péter Adok

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Péter Adok
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 28, 2011
Последна интеракција: Мај 13 2022, 17:41:50
Постови на форумот:35  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (928)
Освоени поени:22 (1512)
Победи:0 (50)
Подиуми:0 (122)
Пол-позиции:0 (18)
Најбрзи круга:0 (39)
Просечно поени/трка: 3.14 (1.63)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

34% отклучени

(125/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Péter Adok Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 10
Број на најавувања:5465
Време поминато на ГПРО:2167.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 65
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Heikki J Salo (104)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hungarian Arrows GP
Екипен пласман:295
Поени на тимот:142

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-9 36 0 0 0 0 0 13 0 R1 5611 Pipirelli $39.115.305 Испаднат
85 R-19 4 0 4 0 1 63 17 3.71 QF 2685 Pipirelli $15.820.201 Промовиран
84 R-19 12 0 1 0 0 11 6 1.83 R2 6549 Pipirelli $34.857.736 Задржи група
83 A-21 35 0 0 0 0 0 15 0 R2 4868 Pipirelli $-19.749.527 Испаднат
82 R-81 5 0 3 0 2 49 17 2.88 R1 2397 Pipirelli $19.656.448 Промовиран
81 R-81 15 0 0 0 0 5 8 0.62 R1 7306 Pipirelli $23.313.867 Задржи група
80 R-81 9 0 1 0 0 33 15 2.2 F 5474 Pipirelli $2.643.728 Задржи група
79 A-89 37 0 0 0 0 0 10 0 R1 6678 Pipirelli $7.549.555 Испаднат
78 A-89 31 0 0 0 0 0 9 0 R1 6994 Pipirelli $2.967.623 Задржи група
77 A-89 31 0 0 0 0 0 13 0 R1 6509 Pipirelli $24.962.743 Задржи група
76 A-89 18 0 0 0 0 9 11 0.82 R1 6793 Pipirelli $44.239.097 Задржи група
75 A-89 16 0 0 0 0 4 10 0.4 QF 7166 Pipirelli $19.356.374 Задржи група
74 A-89 20 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 5550 Pipirelli $1.243.307 Задржи група
73 P-22 38 0 0 0 0 0 13 0 R1 6358 Yokomama $21.302.985 Испаднат
72 A-51 3 2 6 1 1 55 12 4.58 R2 6234 Pipirelli $12.300.260 Промовиран
71 A-51 6 0 2 0 0 36 13 2.77 R2 5986 Pipirelli $8.146.337 Задржи група
70 A-51 16 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2400 Pipirelli $37.769.961 Задржи група
69 A-51 13 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 1336 Pipirelli $38.457.750 Задржи група
68 A-51 17 0 0 0 0 14 17 0.82 F 2787 Pipirelli $37.325.380 Задржи група
67 A-51 28 0 0 0 0 0 17 0 R1 4184 Pipirelli $21.183.208 Задржи група
66 A-51 26 0 0 0 0 0 16 0 R1 5907 Pipirelli $36.523.868 Задржи група
65 A-51 31 0 0 0 0 0 10 0 R1 7125 Pipirelli $667.654 Задржи група
64 A-51 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 4600 Pipirelli $18.089.113 Задржи група
63 P-20 36 0 0 0 0 0 16 0 - 3464 Yokomama $9.626.283 Испаднат
62 A-62 2 3 8 0 1 76 17 4.47 SF 755 Pipirelli $40.850.683 Промовиран
61 A-62 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 1431 Pipirelli $56.621.603 Задржи група
60 A-62 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 4685 Pipirelli $28.034.901 Задржи група
59 A-62 9 1 3 0 1 31 13 2.38 R1 6417 Pipirelli $25.631.963 Задржи група
58 A-62 4 1 3 0 0 44 16 2.75 QF 3853 Pipirelli $26.644.003 Задржи група
57 A-62 6 0 3 0 0 49 17 2.88 QF 1140 Pipirelli $31.931.864 Задржи група
56 A-62 14 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 1582 Pipirelli $35.248.929 Задржи група
55 P-23 37 0 0 0 0 0 17 0 - 5919 Contimental $13.898.023 Испаднат
54 P-23 18 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 5466 Contimental $15.284.243 Задржи група
53 A-98 3 4 7 0 3 71 17 4.18 QF 763 Pipirelli $14.979.780 Промовиран
52 P-22 37 0 0 0 0 0 13 0 - - Avonn $-837.783 Испаднат
51 A-79 3 4 7 0 3 69 15 4.6 F - Pipirelli $18.956.634 Промовиран
50 A-79 12 0 2 0 0 15 14 1.07 R1 - Pipirelli $24.572.837 Задржи група
49 P-9 28 0 0 0 0 3 15 0.2 - - Contimental $5.345.563 Испаднат
48 A-46 3 5 6 0 5 71 17 4.18 F ? Pipirelli $43.962.471 Промовиран
47 A-46 11 0 3 0 1 25 17 1.47 R2 ? Pipirelli $29.096.655 Задржи група
46 A-46 8 1 2 0 0 26 17 1.53 R1 ? Pipirelli $8.357.572 Задржи група
45 A-46 8 0 3 0 3 27 17 1.59 QF 1131 Pipirelli $17.396.644 Задржи група
44 P-20 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $4.595.731 Испаднат
43 P-20 26 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Yokomama $32.261.247 Задржи група
42 A-109 1 5 9 0 5 88 17 5.18 F ? Pipirelli $43.208.571 Промовиран
41 A-109 5 1 5 0 4 60 17 3.53 SF ? Pipirelli $30.378.735 Задржи група
40 A-109 11 1 1 0 0 13 16 0.81 R2 - Pipirelli $66.973.029 Задржи група
39 R-183 1 11 12 13 0 130 17 7.65 W ? Pipirelli $43.869.982 Промовиран
38 A-6 27 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $12.183.197 Испаднат
37 P-19 32 0 0 0 0 0 16 0 QF - Yokomama $3.752.700 Испаднат
36 P-19 24 0 0 0 0 5 17 0.29 - 266 Yokomama $34.017.789 Задржи група
35 A-73 6 2 4 0 2 46 17 2.71 QF 1150 Pipirelli $78.423.324 Промовиран
34 R-193 4 0 6 1 1 69 17 4.06 F 1248 Pipirelli $39.004.351 Промовиран
33 R-193 6 0 6 0 1 47 17 2.76 SF 1387 Pipirelli $-21.157.502 Задржи група
32 A-22 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $18.119.568 Испаднат
31 A-22 10 1 1 0 0 20 17 1.18 SF ? Pipirelli $41.413.392 Задржи група
30 A-22 9 0 0 0 0 17 17 1 R2 ? Pipirelli $20.828.974 Задржи група
29 A-22 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $10.842.108 Задржи група
28 R-201 2 5 9 3 1 106 17 6.24 F 893 Pipirelli $21.111.759 Промовиран
27 R-201 8 2 2 0 2 33 17 1.94 R1 ? Pipirelli $-11.649.642 Задржи група
26 R-201 19 0 0 0 2 4 8 0.5 - - Pipirelli $4.474.939 Задржи група