Профил на менаџерот: Kuba Gol

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kuba Gol
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 28, 2006
Последна интеракција: Фев 3 2015, 10:33:39
Постови на форумот:28  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (718)
Освоени поени:0 (1209)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (104)
Пол-позиции:0 (50)
Најбрзи круга:0 (69)
Просечно поени/трка: - (1.68)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 6, 2007)
Достигнувања:

41% отклучени

(148/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kuba Gol Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 1, Трка 1
Број на најавувања:7166
Време поминато на ГПРО:1145.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
46-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 P-5 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $5.769.423 Спец пот
44 M-3 38 0 0 0 0 0 12 0 R1 - Avonn $16.300.101 Испаднат
43 P-6 3 3 7 5 3 74 17 4.35 SF 107 Avonn $28.948.448 Промовиран
42 P-6 17 0 0 0 0 11 16 0.69 R2 - Avonn $53.679.693 Задржи група
41 P-6 22 0 0 0 0 7 15 0.47 R1 - Avonn $60.112.137 Задржи група
40 A-9 3 7 10 8 13 100 17 5.88 SF ? Pipirelli $42.407.849 Промовиран
39 A-9 6 2 4 0 7 40 17 2.35 R1 ? Pipirelli $29.995.576 Задржи група
38 A-9 11 2 2 0 3 20 16 1.25 R1 - Pipirelli $10.040.429 Задржи група
37 A-9 17 0 1 0 2 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $21.251.248 Задржи група
36 P-3 40 0 0 0 0 0 15 0 - - Yokomama $139.333.952 Испаднат
35 P-3 20 0 1 0 0 9 17 0.53 R2 ? Yokomama $102.774.514 Задржи група
34 P-3 25 0 0 0 1 1 17 0.06 R2 ? Dunnolop $13.431.227 Задржи група
33 P-3 19 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 ? Dunnolop $18.843.319 Задржи група
32 M-4 30 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Dunnolop $45.433.283 Испаднат
31 M-4 20 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Badyear $19.266.962 Задржи група
30 M-4 12 0 3 0 2 18 17 1.06 QF 127 Badyear $31.374.808 Задржи група
29 M-4 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $23.137.221 Задржи група
28 P-9 2 3 8 4 5 79 17 4.65 QF ? Dunnolop $56.064.832 Промовиран
27 P-9 9 0 2 0 2 25 17 1.47 R1 ? Dunnolop $28.649.792 Задржи група
26 P-9 14 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 ? Dunnolop $8.238.131 Задржи група
25 A-48 2 4 11 0 11 100 17 5.88 QF 292 Pipirelli $35.877.155 Промовиран
24 A-48 15 1 1 0 1 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $9.818.493 Задржи група
23 P-1 40 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $45.926.185 Испаднат
22 M-2 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $-6.483.593 Испаднат
21 M-2 18 0 1 0 0 8 17 0.47 - ? Dunnolop $14.831.026 Задржи група
20 P-2 3 1 6 0 1 69 17 4.06 SF ? Dunnolop $19.801.407 Промовиран
19 P-2 14 0 0 0 0 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $22.312.818 Задржи група
18 P-2 9 0 2 0 1 16 17 0.94 R2 ? Dunnolop $30.552.031 Задржи група
17 P-2 6 1 3 4 0 53 17 3.12 QF ? Pipirelli $28.461.106 Задржи група
16 P-2 5 1 4 0 0 38 17 2.24 R2 ? blank $28.143.199 Задржи група
15 A-42 1 9 12 15 9 113 17 6.65 - ? blank $80.402.567 Промовиран
14 A-42 8 0 2 6 0 43 17 2.53 - ? blank $28.254.244 Задржи група
13 A-42 15 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? blank $18.067.421 Задржи група
12 P-3 34 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $8.217.579 Испаднат
11 M-4 39 0 0 0 0 0 13 0 - - blank $45.538.196 Испаднат
10 M-4 17 0 0 0 0 5 11 0.45 - - blank $15.472.002 Задржи група
9 Elite 37 0 0 0 0 0 16 0 - - blank $19.561.298 Испаднат
8 M-4 4 2 4 0 0 47 15 3.13 - - blank $92.301.666 Промовиран
7 M-4 6 0 4 0 0 43 16 2.69 - - blank $98.855.589 Задржи група
6 A-8 1 4 9 7 6 93 17 5.47 - ? blank $25.384.906 Промовиран
5 A-8 7 1 1 1 0 51 17 3 - 104 blank $20.400.059 Задржи група
4 A-8 14 0 1 0 0 11 17 0.65 - ? blank $30.625.463 Задржи група
3 A-8 24 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $59.175.339 Задржи група
2 R-4 7 0 1 0 1 31 17 1.82 - ? blank $5.530.507 Промовиран*
1 R-4 5 0 1 0 0 32 16 2 - - blank $-24.480.341 Задржи група