Профил на менаџерот: Florencia Caro

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Florencia Caro
Држава: Аргентина
Пол:Женски
Се приклучи:Јул 30, 2011
Последна интеракција: Денес во 05:57:54
Постови на форумот:15339  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:3 (875)
Освоени поени:6 (1878)
Победи:0 (55)
Подиуми:0 (141)
Пол-позиции:0 (62)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: 2 (2.15)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 10, 2012)
Достигнувања:

49% отклучени

(173/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Florencia Caro Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:marflocaro
 Twitter:MarFloCaro
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 12
Број на најавувања:23002
Време поминато на ГПРО:21700.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 5
Позиција во сезоната:8
Пари: $??.???.???
Возач: Manfred Bellof (180)
Технички Директор: Tino Jenkins (107)
Екипа во целост:32
Гуми: Yokomama
Име на тим: Jaguar Racing
Екипен пласман:4
Поени на тимот:146.0332

Спонзори

Whirlpoles (P18) - 17 трки
Virgins Mobile (M4) - 15 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Florencia Caro (Последна обнова: Сеп 9 2020, 00:35:17)
Don't miss Race Streaming events at GPRO's YouTube channel

Last video:


Entrevista en Español

Henrique Hughes Paunero: