Профил на менаџерот: Andrej Borsuk

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Andrej Borsuk
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Мај 1, 2008
Последна интеракција: Ное 28 2016, 23:04:08
Постови на форумот:1225  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (799)
Освоени поени:0 (1511)
Победи:0 (32)
Подиуми:0 (111)
Пол-позиции:0 (22)
Најбрзи круга:0 (23)
Просечно поени/трка: - (1.89)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 8, 2008)
Достигнувања:

29% отклучени

(104/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andrej Borsuk Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 9, Трка 3
Број на најавувања:16363
Време поминато на ГПРО:5001.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
57-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
56 M-3 7 2 3 3 2 28 3 9.33 R2 10234 Bridgerock $-31.104.877 Пензиониран
55 M-3 6 1 2 1 0 35 17 2.06 QF 42 Dunnolop $52.625.964 Задржи група
54 M-3 9 0 1 0 0 25 17 1.47 R2 350 Dunnolop $17.390.391 Задржи група
53 M-3 17 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 66 Dunnolop $23.056.160 Задржи група
52 M-3 10 1 2 0 1 22 17 1.29 R2 46 Dunnolop $16.233.308 Задржи група
51 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 44 Dunnolop $22.485.653 Испаднат
50 Elite 12 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 12 Bridgerock $20.272.929 Задржи група
49 Elite 10 1 1 1 1 20 17 1.18 QF 10 Michelini $44.529.166 Задржи група
48 M-5 1 1 9 2 2 94 17 5.53 W ? Dunnolop $112.807.362 Промовиран
47 M-5 12 0 0 0 0 17 17 1 R1 66 Dunnolop $65.571.331 Задржи група
46 M-5 5 0 1 0 1 26 17 1.53 R2 42 Dunnolop $91.998.598 Задржи група
45 M-5 12 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 ? Dunnolop $68.149.586 Задржи група
44 P-16 2 1 9 5 0 85 17 5 F ? Avonn $109.670.364 Промовиран
43 P-16 5 1 2 0 0 43 17 2.53 R2 126 Avonn $78.373.315 Задржи група
42 P-16 5 1 3 2 0 54 17 3.18 F 137 Avonn $46.699.364 Задржи група
41 P-16 8 0 0 0 0 17 17 1 R1 163 Avonn $31.934.920 Задржи група
40 P-16 9 0 0 0 0 26 17 1.53 R2 160 Avonn $50.032.984 Задржи група
39 P-16 6 0 1 0 0 26 17 1.53 QF 201 Avonn $48.010.677 Задржи група
38 P-16 15 0 2 0 0 14 17 0.82 QF 173 Yokomama $22.387.922 Задржи група
37 P-16 7 1 1 0 0 27 17 1.59 R2 215 Yokomama $22.661.225 Задржи група
36 M-1 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Yokomama $13.005.794 Испаднат
35 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 20 Dunnolop $23.570.808 Испаднат
34 M-4 4 1 6 0 0 69 17 4.06 SF 22 Yokomama $66.235.004 Промовиран
33 M-4 11 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 35 Yokomama $39.445.406 Задржи група
32 P-4 2 5 9 3 2 89 17 5.24 SF ? Yokomama $78.699.143 Промовиран
31 P-4 6 1 2 0 1 33 17 1.94 QF 126 Yokomama $26.986.978 Задржи група
30 P-4 12 0 1 0 0 17 17 1 QF ? Badyear $21.582.834 Задржи група
29 P-4 6 0 3 0 0 40 17 2.35 QF ? Yokomama $38.220.574 Задржи група
28 P-4 14 1 1 0 0 18 17 1.06 R1 156 Yokomama $24.926.722 Задржи група
27 M-2 37 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Dunnolop $20.961.426 Испаднат
26 Elite 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 25 Dunnolop $9.934.289 Испаднат
25 Elite 20 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 15 Bridgerock $15.293.682 Задржи група
24 Elite 15 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Bridgerock $23.262.716 Задржи група
23 M-3 2 4 10 1 3 85 17 5 SF 15 Bridgerock $49.754.085 Промовиран
22 M-3 12 0 1 0 1 17 17 1 R1 38 Dunnolop $39.240.939 Задржи група
21 M-3 14 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 51 Badyear $25.447.941 Задржи група
20 P-8 2 3 8 0 5 92 17 5.41 QF 73 Dunnolop $44.657.329 Промовиран
19 P-8 8 0 5 0 0 44 17 2.59 F 110 Dunnolop $22.111.532 Задржи група
18 P-8 8 0 1 0 0 24 17 1.41 R1 ? Dunnolop $10.762.699 Задржи група
17 M-3 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 76 Pipirelli $19.355.312 Испаднат
16 P-5 3 3 4 0 2 83 17 4.88 SF 56 blank $25.854.383 Промовиран
15 M-3 36 0 0 0 0 0 17 0 - 87 blank $4.273.112 Испаднат
14 M-3 27 0 0 0 0 0 17 0 - 79 blank $10.455.237 Задржи група
13 P-15 4 3 7 4 2 76 17 4.47 - 68 blank $36.849.196 Промовиран
12 P-15 11 0 0 0 0 11 17 0.65 - 116 blank $29.759.882 Задржи група
11 A-31 2 1 9 0 0 95 17 5.59 - 174 blank $48.727.901 Промовиран
10 R-64 6 0 4 0 0 41 17 2.41 - 296 blank $12.735.278 Промовиран*
9 R-64 6 0 1 0 0 39 15 2.6 - - blank $-1.881.565 Задржи група