Профил на менаџерот: Markus Arnsten

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Honda RA106 - 2006
Име:Markus Arnsten
Држава: Шведска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 3, 2011
Последна интеракција: Авг 4 2012, 07:41:03
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (91)
Освоени поени:0 (80)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (0.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

3% отклучени

(9/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Markus Arnsten Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 12
Број на најавувања:557
Време поминато на ГПРО:51.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
32-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-121 8 0 1 0 0 26 17 1.53 F 2091 Pipirelli $7.391.238 Задржи група
30 R-121 11 0 1 0 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $7.163.792 Задржи група
29 R-121 12 0 1 0 0 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $4.730.315 Задржи група
28 R-121 14 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 2114 Pipirelli $4.123.147 Задржи група
27 R-121 13 0 0 0 0 11 17 0.65 QF ? Pipirelli $6.252.295 Задржи група
26 R-121 25 0 0 0 3 0 6 0 - - Pipirelli $4.382.259 Задржи група