Профил на менаџерот: Thiago Mendes

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Thiago Mendes
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 3, 2011
Последна интеракција: Апр 29 2019, 15:06:10
Постови на форумот:966  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (494)
Освоени поени:0 (822)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (66)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (1.66)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 25, 2012)
Достигнувања:

28% отклучени

(101/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Thiago Mendes Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 12
Број на најавувања:8647
Време поминато на ГПРО:2357.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Thiago Mendes (Последна обнова: Апр 24 2013, 18:31:57)
A você brasileiro que veio visitar a minha pagina se cadastre no Forum Gpro Brasil http://gprobrasil.com/index/, se você ja é cadastrado parabens, se não é, se cadastre lá você terá um grande numero de gerentes brasileiros dispostos a ajuda-lo no decorrer deste grande jogo.