Профил на менаџерот: Nika Khabelashvili

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Nika Khabelashvili
Држава: Грузија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 5, 2011
Последна интеракција: Сеп 7 2017, 20:10:43
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (149)
Освоени поени:0 (500)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (44)
Пол-позиции:0 (17)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (3.36)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 6, 2011)
Достигнувања:

20% отклучени

(72/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nika Khabelashvili Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 26, Трка 13
Број на најавувања:1074
Време поминато на ГПРО:247.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
37-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 A-12 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-16.791.321 Пензиониран
35 P-5 24 0 0 0 0 4 11 0.36 R1 - Dunnolop $-37.308.041 Испаднат
34 P-5 25 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Yokomama $5.190.934 Задржи група
33 A-60 5 0 5 2 0 73 17 4.29 QF ? Pipirelli $4.822.586 Промовиран
32 A-60 8 0 2 0 1 26 17 1.53 R1 ? Pipirelli $14.011.883 Задржи група
31 A-60 6 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 ? Pipirelli $43.939.984 Задржи група
30 R-164 1 10 14 11 2 134 17 7.88 F ? Pipirelli $12.087.750 Промовиран
29 R-164 5 1 5 0 0 66 17 3.88 SF ? Pipirelli $-21.806.962 Задржи група
28 R-164 2 5 10 4 1 99 17 5.82 W 961 Pipirelli $-9.692.659 Задржи група
27 R-164 3 2 7 0 1 71 15 4.73 R1 - Pipirelli $-30.804.323 Задржи група
26 R-164 23 0 0 0 0 2 4 0.5 - - Pipirelli $12.541.686 Задржи група